Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jo otlet ez ilyen korban?

Jo otlet ez ilyen korban?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy en nyaron toltom be a 21evet.Sok mindent megeltem mar az eletben,igy ennek koszonhetoen teljesen masabb felfogassal elek,mint a velem egyidos lanyok.Ket eve van parom,akivel egyutt is elunk mar.Eskuvo is lesz,meg minden ami kell.Lassan egy honapja probalkozunk.Keddre nem varom.En nagyon boldog lennek ha osszejonne,de viszont tartok attol,hogy masok leneznenek emiatt.Sot...biztos vagyok benne ,hogy lennenek olyanok.A korom ellenere erettnek tartom magam...es ahoz is,hogy babam legyen.Ti mit szoltok mindehez?Oszinte velemenyeket varok,amiket elore is koszonok!
2011. jan. 7. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ha megfelelő egzisztenciával bírtok és mint írtad, jó a kapcsolatod is, akkor ne törődj másokkal.

Aki lenéz ezért, az saját magával nincs megelégedve, hidd el.

2011. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én februárban töltöm a 22 és júniusba szülöm a második babámat, soha senki nem szólt meg, sőt bíztattak, és dicsértek(nek), ezen ne aggódj, tőled függ, hogy milyen anyuka leszel!

Sok szerencsét! Drukkolok!

2011. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
22évesen szültem az első babámat,áprilisban töltöm a 24et és már rajta vagyunk a második babán! Engem senki nem szólt meg! Ha meg van mindenféle lehetőség a babához akkor miért ne? Én imádok fiatal anyuka lenni! Drukkolok neked!
2011. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato szavakat!:)
2011. jan. 7. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Regen ez volt a normalis, a fiatal test jobban viseli a terhesseget, en szulnek mar most, de meg halogatnom kell, mert a partnerem meg nem akar, pedig mi idosebbek vagyunk, en 27 leszek nemsoka, de neked hajra, meg nekem is, hogy a pasim minel hamarabb felnojjon:)))
2011. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:))) sok sikert
2011. jan. 7. 14:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szeretnétek,miért ne? Mert lenéznek? Nézd, aki irigy, azzal nem kell foglalkozni!

Én 24leszek, 3.babámat várom!

2011. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igazad van...Gratulalok a babakhoz:D
2011. jan. 7. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor nem jó ötlet,ha friss kapcsolatba (néhány hónapos),vagy 0 egzisztenciával vállal valaki gyereket. Vagy nem nőtt még fel a gyereknevléshez az illető.

Ezek viszont bármilyen korban kizáró tényezők szerintem.Ne foglalkozz rosszindulatú emberekkel:)

2011. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!