Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szagos, sárga színű folyáso...

Ha szagos, sárga színű folyásom van, akkor az a terhesség egyik jele lehet?

Figyelt kérdés

Itt gyakori kérdéseken is olvastam, hogy a terhesség elején pár embernek volt ilyen sárgás folyása, de nem írták hogy szagtalan vagy valamilyen kellemetlen szaga volt-e. Másfél/két héttel ezelőtt a párommal együtt voltunk de nem volt behatolás, nem is élvezett rám, csak előváladék került oda.

Gondoljátok hogy ez lehet a terhesség előjele?



2019. aug. 3. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Esetleg fertőzés..
2019. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Keress fel egy nőgyógyászt inkább. Ne ez a fórum legyen már mérvadó.
2019. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A sima szagtalan folyás van kinél jellemző, igen. De ezesetben egy kezdődő gomba, vagy valami fertőzésre utalhat. Fordulj dokihoz
2019. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A szagos folyás fertőzést jelent inkább,mint terhességet
2019. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
A férjem orvos. Teljesen kiakadt ezen a kérdésen. Nem érti miért nem szakemberhez fordulnak az emberek találgatás helyett. A bűzös váladék nem normális. Mindegy honnan folyik.
2019. aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha büdös, akkor összeszedtél valamit. Menj dokihoz, inkább most kezeljen ki, mint terhesen.
2019. aug. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
ez a kérdés teljesen komoly, vagy csak troll vagy? én nem tudom elhinni hogy ezt komolyan gondolja a kérdező...
2019. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy beléd pisilt. Szagos sárga folyás fertőzés és nem terhesség te nagyon okos kérdező.
2019. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Az orvos férjednek üzenem, hogy azért mert a magyar egészségügy egy bűzlő pöcegödör és nem mindenki akar helyből 15 ezret otthagyni egy magándokinak.

Én már csak tudom. Sztk alapon járók terhesgondozasra. Alsó hangon 3 órát varok minden alkalommal... a 12 hetest magánban végeztettem hat mintha egy mesevilágba csöppentem volna.

Senki ne csodálkozzon ha az emberek nem rohannak a dokihoz hanem előbb kérdeznek.


Kérdező, ez azonban olyannyira nem normális, hogy te mindenképp menj dokihoz.

2019. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen fertőzés jele, fordulj orvoshoz!
2019. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!