Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, vagy ismertek...

Van itt olyan, vagy ismertek olyat, aki "előváladéktól" lett terhes?

Figyelt kérdés

A vízcsapból is az folyik, hogy a megszakítás nem megbízható védekezés, mert az előváladék is tartalmazhat spermiumokat. A mondat első felével egyetértek, nyilván a második része is helytálló, csak épp még soha nem találkoztam/hallottam olyannal/olyanról, hogy valaki valóban, megfelelő időben történő megszakítással az előváladéktól esett volna teherbe. Nekem kicsit ellentmondásos, hogy emberek ezrei nem, vagy csak nehezen tudnak teherbe esni a hagyományos úton, eközben állítólag van olyan, aki már az előváladéktól terhes lesz. Nem vagyok sem fiatal, sem tájékozatlan a témában, épp ezért érdekel ez az ellentmondás. Miközben a hüvely illetve a méhnyak vegyhatása nagyüzemben nyírja az egészséges spermiumokat is, illetve egy esetleges oligospermia esetén is rohadt nehéz teherbe esni, akkor az előváladéktól hogyan?

Nem a módszer megbízhatatlanságával akarok vitatkozni, mert az tény, csak a fenti ellentmondás ütött szöget a fejemben.


2019. aug. 4. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért nem találkoztál iylennel, mert nem tárgyalják ki az emberek másokkal a szexuális életük részleteit, illetve hogy a megszakításnál mitöl lettek terhesek.

Az elöváladék is egy lehetöség, meg az is elöfordul, hogy még az ejakuláció elött pár csepp sperma már távozik - de ez az, amit nem vesz észre az illetö.

Ami meg az ellentmodást illeti: a legtöbb, aki véletlen esik teherbe (pl. megszajkítás mellett), az fiatal nö, akik meg gyereket akarnak minden áron, azok egyrészt 25, sok esetben 30 év fölöttiek, másrészt a rástresszelés kifejezetten gátolja a teherbeesést. MEg még az is hozzájön, hogy vannak nök, akik könnyen és vannak, akik nehezen esnek teherbe - és aki megszakítás mellett terhes lesz, az nem ugyanaz a nö, akinek nem sikerül, amikor feltétlen akarja.

2019. aug. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Jelen!

100%, hogy csak előváladék volt jelen, és terhes lettem. Az is biztos, hogy abból az aktusból, mert a férjem elutazott két hétre, előtte pedig más okból nem voltunk együtt.

Mondjuk azt hozzáteszem, hogy kimondottan termékeny típus vagyok, mi sose dolgoztunk rajta hónapokig, hogy sikerüljön.

2019. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Jelen. De én már attol teherbe esnék, ha ugy nezne rám a párom. Az első megszakítassal, a második egyetlen aktusból fogant.
2019. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Én is. De első gyerek előtt évekig jól működött a megszakítás. Második gyerek pedig így jött össze egyetlen alkalommal.
2019. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem ismerek ilyet. Csak itt.
2019. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
A középiskolai barátnőm járt így anno 17 évesen. Akkor már két éve voltak együtt a barátjával, két éve minden alkalommal így "védekeztek". Akkor se gondolták, hogy baj lesz, hiszen minden a megszokott ütemben zajlott. Aztán irány az abortusz.. Szegényt nagyon megviselte, azóta is óv mindenkit ettől a módszertől.
2019. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

Hát, kettő, persze, de azért az milyen házasság, ahol hetekig semmi, majd mielőtt elutazik is csak maszatoltok?

Kicsit azért hadd legyen fura a történet.

2019. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem olvassál ezzel kapcsolatban tudományos kutatásokat, ha tudsz angolul. Még a szakértőket is megoszlatja, hogy valóban elegendő a megtermékenyüléshet a húgycsőben maradt spermium... az meg, hogy itt mit mondanak, a felét ne hidd el. Egy csomóan random beírkálnak valamit.
2019. aug. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

2es! Valószínűleg a férjed elintézte magát aktus előtt és maradt sperma a rendszerben.

Az előváladékban nincs spermium, ha csak nem marad az előző orgazmusból bent.

2019. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Én senkit nem ismerek. Én is és tesómék is évekig "vedekeztunk" megszakítással, majd amikor gyereket akartunk akkor rendesen szexeltünk. Ettől függetlenül előfordulhat de szerintem gyakoribb hogy a pasi elrontja, mint hogy az előváladék legyen a bűnös. Hozzáteszem sem én sem a noverem nem vetettük volna el ha becsúszik. Szóval olyan ne használja aki semmiképp nem akar gyereket.
2019. aug. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!