Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor erezte a beagyazodast?

Ki mikor erezte a beagyazodast?

Figyelt kérdés

Ovulacio kornyeken voltunk egyutt a parommal es kerult a huvelyembe spermium,meg nem elesbe csinaljuk a babaprojectet,de nem is banjuk ha sikerul.(29en voltunk egyutt)

5.es 6.napon elegge eros szuro erzest ereztem a bal petefeszkemben,ami nem szunt sokaig,keves hanyinger es emelyges is kiserte.

Lehetseges beagyazodas?

14en jonne meg.



2019. aug. 5. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Nekem lombikom volt, konkrétan tudtam mikor kéne beágyazódnia és nem éreztem semmit. Pedig sikerült. Amiket leírsz akár az is lehet és akár nem. Hányinger meg émelygés viszont nem ettől van. Terhességnél a hcg szint emelkedése okoz ilyen tüneteket. Ez még nem az.
2019. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Semmikor. Amúgy azt nem lehet érezni igazából...
2019. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
En sem éreztem semmit
2019. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az együttlét után a 9. napon de igazából kb ugyanaz volt mint, mint menzesz előtt. Másnap nem éreztem semmit, arra rá két napra halvány pozitív volt a teszt ( 25 napos ciklus)
2019. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!