Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki érezte a beágyaz...

Van olyan aki érezte a beágyazódást? 18L Én hasszúrkát éreztem, meg reggelemte 2napig görcsölt a hasam allja egy olyan 5percig ez lehet a beágyazódás oka?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Reméljük nem, inkább tanulj még.
2019. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Remélem igen,

Már reg elvégeztem az iskolát,Van OKJ s szakmám is,szerintem eltudjuk donteni mit akarunk

2019. ápr. 13. 11:02
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
18 eves lanykent ( ahogy magadat hívod) , elárulod , hogy végeztél egy három éves OKJ- érettségi után? Már kétlem, hogy ezzel a helyesírással egyáltalán érettségid van 🙄
2019. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Hagyjátok, úgyis biztosan minden adott a babához, stabil kapcsolat, saját ház, biztos és jövedelmező munkahely,mint ahogy az itt gyakorin minden 20 év körülinél, aki gyereket akar.
2019. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam hogy érettségim van,de szerintem ehez másnak köze nincs!

Igen saját házunk van,saját jövedelem nekemis és a páromnak is!

2019. ápr. 13. 11:23
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Miért szóljátok le a 20 év körüli lányokat?

22 éves vagyok, 2 éve dolgozom, van saját autóm, a férjem 29 éves és jól keres, most épül a házunk 2 hónap múlva költözünk és babát tervezünk! Magán nőgyógyászhoz járok,mert vannak problémák és ő még külön örült,hogy végre nem csak 35 év feletti nő akar szülni..

Rosszul esik,hogy mindenhol általánosítanak..Miért baj,hogy a fiatalabb korosztály is szeretne szülni?

Anyukám is 23 évesen szült, a nagymamám a nagynéném és a keresztanyukám is és megis mindenki szépen neveli a gyerekeit,mindenük meg van..

2019. ápr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó!Azért a 18 az nem 22 és 23 .. :D
2019. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem kérdezőt védem, az utolsónak írom!!

Aki a 20 év körüliekről beszél ;)

2019. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem értettem sosem hogy egy éppen dolgozni kezdő fiatal lány,miért gondolkodik így mint te? Nem akarsz magadra költeni,nem akarsz magadnak élni egy kicsit?
2019. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyunk egyformak,nem akarok se idosen szulni,nem akarok bulikba jarni es a mukormosnel meg a szoliba elni, tanulni meg gyerek mellett is tudnek. Mi mindennel jobban szeretnenk egy babat. Nem kellene szerintem bantani a fiatal anyukakat attol,mert ti mashogy latjatok a vilagot😉
2019. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!