Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Nagyon enyhe, alig...

SOS! Nagyon enyhe, alig látható barnázás, majd elmúlt,2 nap késés a menzesznél! Mi lehet ez? Teherbeeshettem?

Figyelt kérdés

2 napja kellett volna megjönnie, ehelyett 1 nap nagyon enyhe barna kis folyás volt, aztán ELMÚLT minden nyom nélkul! Nem jött meg azota sem, nem fáj a hasam sem! Közvetlenül a menzeszem után 3 nappal belém élvezett a barátom, van arra esély, hogy teherbeestem?!


Mit csinaljak? Tesztelni érdemes szerintetek?



2019. aug. 6. 15:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A barna folyás is teljesen eltűnt...
2019. aug. 7. 12:40
 12/20 A kérdező kommentje:
De ha terhes is lennék, hat nem mutatná már a teszt ki?
2019. aug. 7. 12:42
 13/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk reggeli első vizeletből kéne csinálni. Abból már ki kell mutatnia ha baba van. Meg lehet nem ártana védekezni.
2019. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Rendben, varok mégegy napot es ha nem jon meg még addig se, veszek mégegy tesztet...


Hasfájásom egyebkent 4 nappal ezelott volt, mintha menstruálnek...aztan egyszercsak elmult es semmi. Azóta teljesen szaraz vagyok, semmilyen folyás nincs.


Ma van 3 napja hogy késik.

2019. aug. 7. 12:57
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha a menzesz elottibol fogant, akkor nem mutatja ki még, csak aktus utan 2 hettel. Az a gyanus, hogy ilyen esetben pont igy szokott lenni, hogy barnazas van menzesz idejen.
2019. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ne ne ne ne..... most ez komoly, 15-os valaszado?
2019. aug. 7. 13:32
 17/20 anonim ***** válasza:
Komoly, aktus utan ket ket kb mire kimutatja a teszt az esetleges terhesseget. Aki menzesz elotti napokban esik teherbe (ami azert eleg ritka), annak vagy nem jon mar meg az aktualis menzesze, vagy gyengebben, barnazas formajaban.Ha az utolso egyuttlettol szamitott 2 het mulva negativat tesztelsz, akkor lehet megnyugodni.
2019. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Védekezni kéne és akkor nem kéne most f.osni
2019. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlóan kezdődött a terhesség, és ha nem is védekeztezek, van rá esély. Mondjuk nekem már egy nap késés után pozitív lett. (Bár ő valsz valamikor félidőben fogant, tervezett babaként). Szóval szerintem tesztelj pár nap múlva is, ha még mindig késik.
2019. aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mi lett veled végül kérdező?
2019. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!