Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy is van ez a méhszájas...

Hogy is van ez a méhszájas dolog? Egyszer elérhetetlen egyszer elérhető a méhszáj-am de zárt és kemény! Nagyon émelygek szedülők és nagyon megnött az étvágyam

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 10:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Reménykedjek vagy sem 😕
2019. aug. 7. 10:42
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Késik?

Teszt?


Mindkettő értelmesebb lépés lenne, mint a méhszájadnál matatni.

2019. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ne turkálj magadban. Nem vagy nőgyógyász, teljesen máshogy érezhető különböző testhelyzetekeben a méhszáj. Ebből te SEMMIT nem fogsz megtudni. Rosszabbik esetben felkotorsz valami fertőzést és azzal kezded a terhességet. Ha késik, tesztelj. Minden más baromság, de amit csinálsz, még káros is lehet.
2019. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Ez valami ősanyás hülyeség,hogy így akarjátok a terhességet megállapítani? Hat évig kinlodtunk mire összejött a gyerek,de ilyet sose csináltam.
2019. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
+ borzalmas fáradékomyság rám szott törni akár vonaton akár buszon és rögtön el is alszom
2019. aug. 7. 11:12
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolso én egy normális kérdést tetem fel úgy vélem! Ha nem tetszik nem kell hozzá szólni! Egy rossz szót nem mondtam önre úgyhogy legyen szíves normálisabban hozzá szólni
2019. aug. 7. 11:28
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Akkor turkálj csak magaeban, ha masztizol. Amúgy van egy ilyen cucc, terhességi tesztnek hívják azt hiszem, NE reménykedj, tesztelj!!!!!!!!!!
2019. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de tényleg igazuk van az előttem szólóknak. Azzal, hogy felnyulkalsz, te nem fogsz megállapítani semmit, viszont egy jó kis bacit felvihetsz, aztán várhatod te a terhességet. Nem jön meg teszt és bumm. De könyörgöm, ne nyúlkálj fel!
2019. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs fel nyulkálni magamnak a dokim mondta nekem a méhszáj-am állását én csak a tüneteket mondom!

6 hét mulva ismét mehetek dokihoz mert vissza hivott

2019. aug. 7. 12:17
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Akkor ezek szerint nem vagy terhes. Ha az lennél, azt mondta volna, hogy két hét múlva menj vissza.


Rendesen meg rendes kérdésre lehet válaszolni.


A te kérdésed kb ilyen: kicsit hullámos a hajam, de tegnap kivasaltam a fanszőrzetem, reménykedhetek?

2019. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!