Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen sűrűn vizsgálnak...

Milyen sűrűn vizsgálnak nektek méhszájat? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom mennyien tudják hogy épp mennyire van nyitva a méhszáj...Engem egyszer vizsgált meg a doki amikor fertőzésem volt a 36. héten és zárt voltam.De azóta sem vizsgált.Folyamatosan jóslózom és a nyákdugom is megy el darabokban szerintem.Jó lenne tudni hogy állok...Normális dolog hogy nem nézi meg soha?

38hkm



2015. okt. 11. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden alkalommal megnézte, az utolsó nst-n 39+5 naposan voltam és akkor is.

De neked már "mindegy", mindjárt itt a baba. ;)

2015. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6, 12, 16, 20, 24, 25, 29, 32,35 és 38. héten nézte a doki. A végén se nézte sűrűbben, habár nst-re kb 3 naponta jártam. Mondjuk nem is.hiányzott túlzottan.
2015. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Angliaban lakom, sosem nezik. Megis megszuletnek a babak.
2015. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
34 hetes vagyok, még egyszer sem nézték. Először a 37. héten lesz hüvelyi vizsgálatom, a streptococcushoz leveszik a mintát.
2015. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden hónapban megnézi a magánrendelésen.
2015. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!Akkor orvos válogatja.

Köszi 3-as az okos hozzászólást,tisztában vagyok vele,hogy attól születnek babák,mivel van egy lányom.Csakhogy nála nem volt semmilyen problémám.Most minden másképp zajlik.Volt fertőzésem párszor és a 33.héttől a jóslóm is sok,ami nem jár feltétlenül méhszáj nyílásával,de előfordulhat.Akkor viszont még lehetett volna koraszülött.Érdeklődni még lehet,hiszen az ember aggódik és ezért van ez az oldal hogy tapasztalatokat gyűjtsünk.Megint kiújulóban van valami úgy érzem és nem biztos hogy jót tenne a babámnak ha nyitva vagyok.Császárral pedig nem szeretnék szülni...

2015. okt. 11. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindig uh-n nézte a dokim, néha annyit mondott, hogy zárt a méhszáj. Ha gond lett volna szólt volna.

A végén én is kíváncsiság miatt szerettem volna tudni de akkor sem mondta. Ettől gondolom a tied is megnézi uh-n csak nem mondja.

De olvasni, hogy volt akinek c3000 volt az értéke reggel és este ment szülni, más meg teljesen nyitott méhszájjal hetekig húzta. Szóval olyan sok jelentősége amúgy nincs is ennek.

2015. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Én nagyon visszafogott doktornőt választottam. Akkor nézi, amikor feltétlenül muszáj. 34 hetes vagyok, 2x nézte eddig. Egyszer mikor megállapította a terhességet és egyszer, mikor én kértem, mert sokat keményedtem és kíváncsi voltam, hogy nyílik-e, de nem. Minden látszik ultrahangon, sok értelme nincs nyúlkálni. A végén persze más a helyzet, főleg, hogy nyákdugó is elment már. De most komolyan, mennyivel vagy előrébb, ha tudod, hogy 1 ujjnyira kinyíltál már? Mi változik ahhoz képest, ha zárt vagy? Mert szerintem se pro, se kontra nem tudsz tenni semmit. A vizsgálat informál, csak épp felesleges információt ad, amivel semmire nem mész.
2015. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!