Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal együtt voltam,...

A párommal együtt voltam, utána elmentem wc-re és kevés barnás vérzésszerű dolog jött ki belőlem. Elmenjek dokihoz? Lehet, hogy kinyílt a méhszáj?

Figyelt kérdés

Fáj, picit szurkál a hasam.Figyelem magam,ha nem lesz több ilyen pecsételés, akkor nem kell aggónom, vagy igen?

Bemenjek a sürgősségi nőgyógyászatra?Írjatok!

12 hetes kismami


2008. dec. 2. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A hugom pont így volt 10 hetesen,bement az ambulanciára és bennt is tartották pár napra.Kapott gyógyszert, megfigyelésen volt, hála istennek minden rendben van nála.Szerintem azért menj be megnézetni, minden rendben van-e.Azzal kevésbé ártasz, ha megnéz egy doki.
2008. dec. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barinőm is így járt, azóta óvatosabbak a sexnél és táppénzre küldte a dr.
2008. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyből ügyeletre mentem,és az volt a probléma hogy a méhszáj mellett huzodott a méhlepény kérdés volt ,hogy eléri e.Pihennem kellett és no szex.Végül nem érte el.Menj dokihoz,nehogy hasonlo problémád legyen.
2008. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál és jól van a baba, mocorog,ficánkol :)

Az orvosomhoz nem tudtam menni, így egy idegen Uh-ozott meg,aki kissé bunkó volt.Miután megcsinálta az alhasi és hüvelyi Uh-t,begörcsöltem és összegörnyedtem.Kérdeztem,hogy biztos-e hogy minden rendben.Válasza:hát látta a monitoron.

Még mindig fáj, nyilal,jobban mint vizsgálat előtt, de ha azt mondta,hogy nincs baj, ő az orvos!

Köszi a válaszokat!

2008. dec. 2. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!