Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan akinek nem...

Van itt olyan akinek nem lehet gyereke? Pedig mindent próbáltak. Lelkileg hogy lehet elfogadni?

Figyelt kérdés

Ugyan nem vagyok érintett mert még nem vágtunk bele, de érdekel hogy látja az aki ebben van.

Szerencsére ma már nem kőbe vésett hogy mindenképp gyereket kell szülni nem úgy mint mondjuk 30 éve...de így is azt tapasztalom a környezetemben hogy csomóan azzal jönnek a friss házasoknak vagy akik házasodni akarnak hogy na akkor utána ugye jön a gyerek. Ami tök illetlen kérdés mert kinek mi köze hogy mikor jön a gyerek.

Én valahogy úgy gondolnám ha nem lehetne gyerekem hogy nem teljes az életem.


2019. aug. 11. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

5-en vagyunk testvérek és nagyon szerettem így felnőni, egyértrlmű volt, hogy én is 3-4 gyereket szeretnék minimum. A férjem egyke, ő emiatt akart 4-5 gyereket. Szinte az első randin megbeszéltük, hogy a 4 a közös metszet, másfél évvel később házasodtunk össze. És vártunk, és vártunk, és semmi. 6 év alatt rengeteg minden lejátszódott bennünk. Nem is baj, olyan jó kettesben. A dohányos szakadt nőnek a szomszédban miért sikerült? 2 barátnőm is véletlenül várandós lett, mindketten tőlem kértek tanácsot, megtartsák-e. Üvölteni tudtam volna. Aztán megint nem érdekelt, kinek kell gyerek, stb... 5 és fél éve voltunk házasok, amikor úgy döntöttünk, rossz ez az egyhelyben toporgás és ha megtaláltuk az álomházat, akkor elindíthatjuk az örökbefogadást. Átbeszéltük, bevállalunk-e romát, beteget, nagyobbat, tesókat, mindent. Még nem találtuk meg a házat, amikor terhes lettem. 😊 Azóta már a negyedik is megszületett, a kicsik 1-2 hónap alatt megfogantak.


Mi nem tudtunk volna lemondani a szülőségről, mindneképpen örökbefogadtunk volna, ha nem sikerül. Így is felmerült, hogy mivel fiatalok vagyunk, ha kirepülnek a sajátjaink, akkor nevelőszülők leszünk.

2019. aug. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként nem nehéz feldolgozni hogy mindig tele lesz a pénztárca 😁
2019. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ezt úgy mondod, mintha férfiként kötelező lenne tönkrebaszarintani az életem egy gyerekkel 😂


Holott nem, manapság az én generációmban nincs egy lány se aki nem egy elkényeztetett p*csa lenne háziasszony material helyett. És ha már ez a generáció ilyen, akkor bele se merek gondolni hogy mi lesz azzal a generációval ahonnan házasodnék eggyel 32-33 évesen (azok a lányok most még általános- vagy középiskolások, és már most telenyomták a fejüket a sok szarral)


Hidd el, manapság az a legjobb egy férfinak ha nem a sok gőgös, felfuvalkodott nőszemély elismerését keresi azzal hogy elveszi feleségül meg teherbe ejti, mert utána soha nem fogja tudni helyrehozni az életét: lesz egy felesége aki sose fog lefeküdni vele többet, mert már nem érzi azt a nyomást hogy csinosnak kell lennie ahhoz hogy valaki elvegye, azután már csakis lefelé szokott ívelni a szexuális élete meg az életkedve is egy férjes pasinak, szinte látod a tekintetükön is hogy mintha valami vert kutya lenne



Na ennyit a gyerekvállalásról

2019. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!