Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tabletta?

Esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Július 4.-én a párommal együtt voltunk és az óvszer lecsúszott róla. Ezután 20 órával később elmentünk együtt az ügyeletre, ahol felírták az Escapelle tablettát, mivel még nem szeretnénk kisbabát. (Előtte szeretnénk külön lakást stb.) Bevettem a tablettát. Nem volt nagyon sok mellékhatása. Egy hétre rá megjött a menstruációm. Nem tudom sosem, hogy mikor kell megjönnie van, hogy a petefészek cisztám és a mellékvese gondjaim miatt félévente jön meg vagy 2 havonta. Változó. Tehát egy hétre rá megjött és teljesen normális volt a vérzésem. Az esemény utáni bevétele után 2 héttel csináltam 2 db tesztet, majd 26 napra csináltam mégegyet és negatív lett mindegyik. Most elkezdett puffadni a hasam meg feszült vagyok. Fájt a mellem pár napja, mostmár viszont alig. Lehetséges, hogy megfog jönni vagy ezek még az esemény utáni miatt vannak? Vagy terhes vagyok?
2019. aug. 11. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A terhesség kizárt. Ezek premenstruációs tünetek:)
2019. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!😀
2019. aug. 11. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!