Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele az...

Lehet a terhesség jele az esti hányinger?

Figyelt kérdés

Az utolsó alkalommal a párommal megszakítással “védekeztünk”, nem ment el, de a végén arra lettünk figyelmesek, hogy a lepedőn előváladékszerűség volt (sperma kizárva!). Nem tudom, hogy ez belőlem vagy belőle jött, de valószínűleg belőle. Elkezdtem szedni hüvelyflóra visszaállítót, mert közben hüvelygyulladásom lett. (Még 11 nap van a menstruációmig, szóval nem hagyott ki és nem is termékeny napon történt az esemény).

Mostanában elég rosszul étkezem, emiatt a gyomrom is fáj. Rossz az emésztésem is. Este gyakori a fejfájás, szédülés, hányinger, DE sosem hányok. Ha egy kis citromot eszem elmúlik rövid időn belül.

Ez most a terhesség vagy csak a rossz emésztés jele?

Kicsit félek, hogy miért van hányingerem pár napja. :(.



2019. aug. 12. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Extrém korai lenne hányinger ennyi idő után. Ugyan nem írtad mikor történt az együttlét, de ezelőtt cca 3 nappal kellett legyen peteérésed, ha minden megszokottan ment. Ez azt jelenti h max előtte egy-két nappal történő szexből lehetnél terhes.

Viszont a megszakítás nem.védekezés, a női test meg nem óramű, tehát kis esélye mégis vaan a terhességnek, ellenben a hányinger nem lehet ebből. Pár hetes terhesség kell hozzá.

2019. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem terhesség, hanem két érv a gumi mellett. Gyerek és hüvelygyulladás. Ez van, ha az ember nem védekezik.
2019. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

A mai napig nem tudom miért szexel az akinek az alap dolgokról fogalma sincs.

1. A megszakítás még idéző jelben sem védekezés. Magyarán védekezés nélkül szexeltél.

2. Fogalmunk sincs mikor történt az aktus, mert az hogy az utolsó az lehetett egy hete egy hónapja vagy egy éve is,ki ahogy veszi.

3. Nem kizárólag csak termékeny napon eshetsz teherbe,hanem akármikor. Még ha kisebb eséllyel de akkor is.

4. Ha terhes is lennél nem valószínű hogy tünetei lennének ha csak nem egy hónapja történt az aktus.

5. Jobb ha védekezel, ha tutira hüvely gyulladásod volt már csak azért is. Illetve ha nem akarsz gyereket!! + Előtte tanulj a teherbeesés folyamatáról is.

2019. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Augusztus 3.-án történt az együttlét és a peteérésem 9.-én volt.

Köszönöm a válaszokat!

Legközelebb elővigyázatosabbak leszünk!

2019. aug. 12. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!