Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Harmadik terhességre ikrek?

Harmadik terhességre ikrek?

Figyelt kérdés
Nem várok az ikreket, csak tervezzük a férjemmel a harmadik babát. Benne van a félsz, hogy mi lesz, ha valamiért ikrek lesznek? Nem volt a családunkba iker. Viszont olvastam, hogy többedik terhességnél nagyobb az esélye, de gondolom így is elenyésző. Volt, aki így járt?
2019. aug. 13. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, na, ketten vannak?
2019. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Holnap délre megyek.
2019. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Pont a 3. terhességem lett iker terhesség :) Már volt két kisfiunk mikor a férjemnek sikerült ravennie arra, hogy vallaljunk 3. babát. Persze ikrekre egyáltalán nem számítottunk.A fiúk az első hónapban megfogantak viszont az ikrek a 4.probalkozos hónapban sikerültek. A férjem akkoriban külföldön dolgozott, nem tudtunk mindig jókor együtt lenni. Az ikrek amugy fiú - lány páros lettek, ma már 3 évesek :)
2019. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja és a férjem családjában egyáltalán nincsenek ikrek, nálunk anyukám középső bátyjanal ikrek vannak de ott anyai ágon voltak ikrek a családban ezért ugye nálunk ez nem számított. Nálam amúgy már 8.hetesen mikor először mentem orvoshoz látták, hogy ketten vannak. Nálunk is férj sokkal jobban örült mint én. Nekem is remalmom volt az ikrek de most már nem adnám őket semmi pénzért :)
2019. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Jó olvasni ilyeneket hogy 3.terhessegetek ikrek és ti is feltetek.😔

Nekem is 3. terhesség és ma derült ki hogy ketten vannak. Én teljesen kiakadtak sokkolva vagyok még mindig 😔

Két petezsak, két embrió és két jó szivaramlas egyenlőre,holnap töltöm a 6. hetet. Van egy nagyobb mint 3 cm cisztam ez táplálja őket jelenleg. Írjatok biztatot. Vagy van még arra is esély H egy marad? Így is H jelenleg szinte egy méretűek is nincs lemaradva egyik sem?

2 hét múlva megyek újra uh ra. Köszönöm előre is a válaszokat 😘

2020. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!