Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 12. napon...

Ovuláció után 12. napon mindjárt megjön érzés lehet terhesség vagy inkább menstruáció előjele?

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha minden nap megkérdezitek, akkor is az a válasz, hogy mindkettőre megvan az esély.
2019. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Énis valamelyik nap feltettem ezt a kérdést. Igazábol a legtöbb válaszadó nem tapasztalatot irt, csak inkább oktatott. Pedig énsem azt kértem ,hogy oktassanak ki🤷
2019. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

De milyen válasz a megfelelő nektek, de tényleg? Ja, azt hogy terhesek vagytok?

A fájó igazság még ha fáj is, tényleg az, hogy mindkettőt jelentheti, és ez tapasztalat, nem oktatás.

2019. aug. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Tapasztalatból írom, hogy az első próbálkozós hónapban, mikor nem sikerült, görcsöltem, és a második próbálkozós hónapban is volt görcs, pedig akkor sikerült. Ennyi :)
2019. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Bármi lehet...ezer meg egy ilyen kérdés van itt az oldalon!
2019. aug. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki azt irja bármelxiket jelezheti nem gond. De amikor totál beszólós váladz jön akkor az miért? Igazábol 1000 kérdés van fent ami volt már.. aki nem akar válaszolni mert nincs tapaszalata egyszerüen nemkell hogy megtegye
2019. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj ezekkel a kérdésekkel, hogy nem lehet egyértelmű választ adni rájuk. Ugyanis ezt senki nem tudhatja. Csak találgatni tudunk, ahogy te is. Lehet terhesség, de az is lehet, hogy meg fog jönni.
2019. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 20 évben mióta menstruálok ovuláció után 12-14. napon minden hónapban volt "mindjárt megjön érzés" és minden esetben a menstruáció előjele volt. Tehát az érzés teljesen normális... terhes még nem voltam (sajnos), de az csak az elmaradt menstruáció után lesz biztos..
2019. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nőgyógyász!
2019. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kamu Kaze válasza:
Holnap érkezik váratlanul a pasid Németből! :)
2019. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!