Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step ovulációs teszt?

One step ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Tapasztalt ovuláció tesztelőket szeretnék kérdezni. Én most kezdem ezt az egészet és nem pontosan vagyok tisztában a használatával. Jól tudom, hogy 2 csík csak pár napig látható egy cikluson belül? Vagy egy nagyon halvány 2.-nak mindig rajta kellene lennie? Ma csináltam az elsőt és csak a kontroll csík látható, mellette nagy fehérség. Mensi után vagyok, azért kezdtem ilyen hamar, hogy képben legyek a ciklusommal. Köszönöm szépen a válaszokat :-)
2019. aug. 14. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A másik csík is elő fog bukkani a napok előrehaladtával, ha azonos erősségű mint a kontroll legyetek együtt azokban a napokba n. Nekem nem volt teljesen olyan erős a kontrollcsík mégis volt peteérésem, sikerrel jártam 2 babával is velem
2019. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
-m
2019. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A One Step nekem sosem lett pozitív, pedig volt ovum. Nekem az Expect vált be, de sokan írják, hogy kísérletezgettek, mert nekik sem lett minden fajta teszt pozitív. A One Stepet ráadásul sokan szidják. Szóval azért légy majd résen és próbálj más fajta tesztet is.
2019. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Használtam párszor, korábban mindig szépen mutatta, de ebben a hónapban teljesen összezavart, 7napon keresztül teljesen egyforma tesztjeim lettek, erős rózsaszín mindegyik, de egyik se olyan erős, mint a kontrollcsík. A nyákból és a hasszúrkából ítélve volt ovum, de a tesztek teljesen megkavartak...
2019. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
2019. aug. 15. 05:26
 6/7 khniki ***** válasza:
100%
Nekem jobban bevált, mint pl. a Facelle. Terhességi tesztnél fordítva ajánlanám a két márkát.
2019. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos ovutesztelek egy ideje, és nekem egyedül a one step mutatta mindig egyértelműen az ovut. Lh hormon mindig van a szervezetben, ezért lehet mindig 2 csíkos a teszt. De a teszt csak akkor pozitív, amikor ugyan olyan erős vagy erősebb a második csík. Olyan is előfordulhat, hogy 2 vagy több napig pozitív az lh. Nekem minden hónapban 2 napig pozitív. Általában a pozitív utáni első negatív napon van petekilökődés. Az sem mindegy, hogy milyen érzékenységű a teszt. One stepből nekem a 20-as érzékenységű vált be, ez a legérzékenyebb.Hosszútávon ez a legolcsóbb megoldás, mert lh tesztből sokat kell ellőni egy cikluson belül, és a gatyád rámegy, ha patikában vagy drogériában veszed meg a teszteket. Viszont a terhestesztjük nagyon változó minőségű, azt tényleg sokan szidják. Olyan ciklus is előfordul, hogy nem lökődik ki pete, de az lh teszt pozitív volt. Ez azért van, mert a teszt a pete kilökődéséhez szükséges hormont érzékeli, és ha az eléri a megfelelő szintet, pozitív lesz, de a pete kilökődését nyilván nem garantálja.
2019. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!