Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy miért nem...

Terhes vagyok vagy miért nem jött meg rendesen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Június utolsó hete körül szeretkeztünk a párommal, mikor kiszakadt az óvszer. Még idő előtt észrevettük, így nem ment el bennem. Az előváladék még a gumi felhelyezése előtt kijött (többször nem szokott jönni).


Rá egy hétre megjött a várt időpontban a havim, ugyan úgy 5 napig tartott, mint általában szokott.

Augusztusban 5 nap késéssel jött meg, ez is 5 napig tartott, viszont nem rendes mennyiségben jött. Gyenge menstruációm volt, csak akkor jött vér mikor mosdóba voltam, nap közben egy két csepp, de semmi több. Ez mitől van?

4 éve rendszeresen menstruálok, eddig nem fordult elő ilyen, terhességre utaló jelek nincsenek, kicsit nőtt a hasam és a mellem, de ez attól is lehet, hogy mostanában nem annyira figyeltem oda az étrendemre és kevesebbet sportoltam.


Terhes lennék? Vagy az egészet csak túl gondolom? Mitől volt gyenge a menstruációm?



2019. aug. 16. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Szóval az előváladék nem lehet, mert az gumi előtt kijött.

El nem élvezett benned szakadt gumival, mert időben észrevettétek.

Akkor mégis mire gyanakszol, mitől estél teherbe? Azok a fránya spermák hogyan juthattak beléd vajon?

2019. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teszt, reggeli első pisiből, ha + terhes vagy, ha - nem vagy terhes.
2019. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha azt írjuk, hogy nem vagy terhes akkor megnyugszol? Ha meg azt írjuk, hogy terhes vagy, akkor bepánikolsz? Miért nem veszel egy terhességi tesztet? Miért itt akarsz látatlanban választ kapni egy olyan kérdésre, amire senki nem tudja a választ? Leírom, én mit tettem volna a helyedben. Elmentem volna a patikába venni egy terhességi tesztet, miután elmúlt a gyenge menstruációm. Már rég tudnád a választ a kérdésedre, ha kicsit életképesebb lennél...
2019. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mellékes javítás: előváladék nem egyszer jön.
2019. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, végül terhes voltál?
2020. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!