Lehet még baba?

Figyelt kérdés

Tudom nem vagytok orvosok, nem is azert irok, hanem hasonlo helyzetu not keresek, akivel volt ilyen. Sztori...


Kesett bo egy hetet. 4. Napon nagyon halvany pozi tesztem lett, jol lathato, nem kell keresni stb. Na most masnap verezni kezdtem, csinaltam meg egyet pozi, ugyan ugy halvanyan. Na elkonyveltem, hogy megjott.. biztos kemiai vagy hasonlo. De 2 napig tartott, pedig 6 napig szokott. Illetve, mar hanyingerem is van. Hogy most a sok stressz vagy mitol. Dokim nyaral, szeptber elso hetebe menjek. Baratnom szuleszno es o azt mondta ne vagyek merget arra, hogy mar nincs baba.


Ilyen letezne, hogy megis ott van?

Bar nekem igy ment el az ikertesom en meg itt vagyok.


Holnap csinalok tesztet nem kerdes, de ha pozitiv ahova tartozok korhazi ugyeleten kotelesek megnezni?


Illetve, ha negativ, akkor nem gond, hogy 2 napig volt csak meg?


Koszi, ha normalisan valaszolsz! :)


2019. aug. 16. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
De konyorgom..miert tesztelgetsz minden nap? Keress fel egy orvost es azonnal kiderul. Hiaba tesztelgetsz,latod hogy nem er semmit.
2019. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitívat teszteltél és utána vérezni kezdtél, már akkor el kellett volna menni orvoshoz. Kötelesek fogadni a rendelésen, nem kell megvárnod, amíg vissza jön a dokid a nyaralásból.
2019. aug. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bentunk, de ugy tettek, hogy ok nem tudnak mit csinalni, mit varok toluk, nem varazslo. Ha gorcsolok, vagy omleni kezd a ver, akkor menjek. Mint egy kutyaval ugy beszeltek velem. :/
2019. aug. 16. 22:00
 4/7 A kérdező kommentje:
* bementunk
2019. aug. 16. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem negatív tesztem volt 1 hét késéskor, 10. napon megjött, 7 napig tartott (mint a rendes mensim), csak erősebb volt, és olyan fura. Rögtön utána az orvos nem látott semmit, csak megvastagodott nyálkahártyát, el is könyvelte, hgy biztos elment a baba. 3 hét múlva kiderült, hogy 7+3 hetes várandós vagyok. Szóval simán lehet. Nem tudta megmondani a doki, honnan jött a vérzés, de semmi baja nem volt a picurinak, problémamentes terhesség volt :) Szurkolok!
2019. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy magánlaborba hcg vérvételre. 3000 Ft, még aznap megvan az eredmény és tuti biztos.
2019. aug. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a hcg még benne van a szervezetben, akkor is,ha már elment a baba. Ezért nem mész sokra az otthoni tesztekkel. Én is elmennék vérvételre aztán vissza a kórházba az eredménnyel
2019. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!