Vivien9322 kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Legutóbbi amikor megvolt kb 2 napig tartott utána semmi pedig 5 napig szokott meglenni és egyáltalán nem görcsöltem pedig szoktam. Rá kb 14 napra jöttek ilyen tünetek hogy derékfájás, alhasi fájdalom, hányinger émelygés meg a cicim nagyon érzékeny pedig nem szokott az lenni. Ja és jóformán semmilyen kaja nem esik jól. Csináltam tesztet de negatív lett, 6 nap múlva kell elvileg megjönnie. Lehet korán teszteltem?
2019. aug. 17. 12:29
 1/4 anonim válasza:

Szerintem te bizony várandós vagy.

Gratulálok a kis lurkóhoz... (ha lehet ezt mondani...)

2019. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Bízok benne hogy tényleg az vagyok már nagyon rég óta próbálkozunk.
2019. aug. 17. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem menj el nőgyógyászhoz, ő biztosabban meg tudja állapítani mint a teszt. A második terhességemnél nekem is volt még vérzésem az első hónapban, csak nem olyan amilyen szokott, rövidebb ideig tartott és kevesebb, pedig akkor már terhes voltam.
2019. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben megjött és a tüneteket is mint ha elvágták volna, teljesen megszűntek. Persze megint más volt mint a szokásos és megint nem fájt a hasam. Soha nem éreztem ilyeneket mielőtt megjött volna. Lehet az egészet csak bebeszéltem magamnak?
2019. aug. 27. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!