Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy a...

Mennyi az esélye, hogy a pasival van gond?

Figyelt kérdés
5 hónapja próbálkozunk a babával. Használok ovutesztet és hőmérőzök is, mindkét módszer szerint van peteérésem. Jókor vagyunk együtt, mégsem akar jönni a baba. Szerintetek lehet, hogy a férjemmel van gond? Mennyire gyakori ez?
2010. júl. 13. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyanannyira gyakori, mint az ha a nőnél van probléma.


ha felmerül, hogy probléma van, mindkettőtöket ki kell vizsgáltatni. nálad is lehet, pl petevezeték átjárhatóságából probléma, arra pedig sajnos semmi jel nem fog mutatni

2010. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kár is arra gondolnod, hogy baj van, 5 hónap még semmi. Nem biztos, hogy gond van bármelyikőtökkel. Ha pedig probléma van, akkor ugyanannyi százalékban lehet nálad a gond, mint a párodnál. Nem csak a peteérés hiánya okozhat ilyet, de mondom ez eszetekbe se jusson! 5 hónap az 5 hónap = semmi. Ráérsz 1 év elteltével ezen gondolkozni, de addigra már jönni fog a baba :)
2010. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok


5 hónap tényleg nem sok

2010. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyre gyakoribb..mindenképpen kellene egy spermavizsgálatot csináltatni vagy urulógián vagy andrológián..ha magánba csinálják kb 10ezer forint körül van..legalábbis itt Győrbe..máshol nem tudom..az öt hónap még nem is sok..tudom aki babát akar annak az..nekünk az első két évre jött a másodikért egy éve küzdünk, velünk minden rendben van..ha minden jó és van tüszőrepedésed amit hőmérőzéssel ellenőrizni tudsz és a pároddal is minden rendben, plussz még jó időben is vagytok együtt akkor is a dokim szerint csak 30 százalék az esély a teherbeesésre..vannak akik egyből babásak lesznek és vagyunk mi legtöbben akiknek nem elég ha csak rájuk néznek..
2010. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat és a bíztatást is. Bizony, aki szeretné a babát, annak 5 hónap is sok... De mit tegyünk, ez van. Mondják, hogy van, aki már attól teherbe esik, ha megdícsérik a kalapját, sajnos nálam nem ez a helyzet... De talán majd most. :)
2010. júl. 13. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt olvastam valahol:40%-ban a nő,40%-ban a férfi,és 20%-ban mindkettő.

2010. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A következőt tudom tapasztalni rokonaim tapasztalatán keresztül. Ha mégis valami baj van, s elmész 1 év után a dokihoz (ezt szokták javasolni, ha 1 évig nem jön össze, akkor jelentkezni kell a dokiál), akkor ő nem kezd ám rögtön kivizsgálásba, hanem újabb 1 évet az ő "felügyelete és útmutatása" alapján kell várni - hátha sikerül. Ez után jön csak az átjárhatósági és egyebek. ha nagyon rettegsz, akkor menj el monst, lehet, hogy az, ha tudod, egy szakember is figyel, már serkentő hatássl lesz rátok!
2010. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!