Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha egy pasi már kétszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy pasi már kétszer elvált? Kezdenétek vele? Gond lehet később, lehet baj van ezzel a pasival?

Figyelt kérdés
Jó ideje együtt vagyunk már. Az első felesége elhagyta őt, a másodikat ő nem túl rég. Viccesen felvetette az ötletett- mi lenne ha összeházasodnánk? Persze úgy is jó neki ha házasság nélkül élnénk együüt, de neki jobb lenne hivatalosan. viszont rólam tudja, hogy nem vagyok házasság párti. Mindig azt mondtam sose szeretnék férjet mert úgy is elválnánk, elhagyna. ( A szüleim is elváltak+a rokonaim többbsége)
2009. júl. 12. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
"Jó ideje együtt vagyunk már." ez mennyi? vlki a 2hét is sok. vlkinek 2-4év is kevésnek számít. amúgy hülyeség házasodni ilyen emberrel. és ha csak a pénzed kell neki? annyi jogi, pénzügyi stb. dolog lesz vele ha mégis váltok.
2009. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem mennék hozzá ha már kétszer elvált.Ha egy kapcsolat tönkre megy akkor az mindkét fél hibája.Úgy hogy valamit ő is elrontott és mivel kétszer történt meg nem tudja,hogy mi z és ugyanabba a hibába harmadszorra is bele fog tenyerelni!Maradjatok csak élettársak szerintem!
2009. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nagyon szeret és végre olyat talált aki tényleg nagyon szeret. Én is nagyon szeretem őt még ha 'csak' 2 éve vgyunk együtt akkor is. a pénz kizárva mivel szinte azonos szinten állunk. Szóval gond lehet vele? ( az első felesége elhagyta egy másik pasiért mert állitólag kevés időt töltöttek együtt, a párom akkor sportoló volt és sokat volt külföldön)
2009. júl. 12. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:

"Viccesen felvetette az ötletett- mi lenne ha összeházasodnánk?"


szerintem innentől kezdve várjatok 1évet és ha még mindig akarjátok akkor vágjatok bele.

írják fel a dátumot. tűzzétek ki már most a házasság dátumát és tegyektek meg mindent azért hogy lehessen házasság.

2009. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!