Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korán tesztelőknek! Ránéznétek?

Korán tesztelőknek! Ránéznétek?

Figyelt kérdés

Tudom, ilyenkor még barmi lehet, de hajt a kíváncsiság. 😀 Netes one step 10-es, hat nappal nem várt előtt. Tudom gagyi,meg korai, ez a helye? Vagy ebből mi lesz? 😀


[link]



2019. aug. 18. 07:03
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
79%
Ez tök negatív. Legalább várd meg a nemvárt napját. Bármi lehet tudod te is. De sok sikert kívánok!
2019. aug. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
34%
Halványan látszik valami, de tényleg baromi korai volt még ez a teszt. A nem várt napjára biztosan erősebb lesz! Drukkolok!
2019. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
79%
Szürke száradási csík. Ez most 1000%-ban negatív.
2019. aug. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, majd jövök a fejleményekkel. 🙂
2019. aug. 18. 07:19
 5/45 anonim ***** válasza:
28%

Nekem a one stepek nagyon tosszak voltak. Ennél nem

Nayon látszódott több, de élőben rózsaszín volt az a halvány. Értékelhető már majdnem

Akkor lett, amikor sikerült UH-on is látni.


Szóval ez kétesèlyes..

2019. aug. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Hómező
2019. aug. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Zöld kezet adok mindenkinek, mindenki véleménye értékes. Nem azt mondom,hogy pozitív,mert olvasgatva a teszt minőségéről semmin nem lepődöm meg, de ha hómező lenne, nem raktam volna ide fel. 😀
2019. aug. 18. 07:41
 8/45 anonim ***** válasza:
96%
Nem hómező, látom amit te is, de most még az csak a reagens helye.Mivel korán teszteltél még bármi lehet.Ha türelmetlen vagy,én a facelle tesztet ajánlom, nekem a 9. dpo-n már kimutatta a terhességet.Sok sikert!😊
2019. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni és drukkolok is neked, de nekem minden One step ilyen volt és sosem lett baba. Álpozik voltak, rossz a minősége 10-esnek is, 25-ösnek is. Ha nem akarsz sokat agyalni azon, hogy most van-e ott vmi vagy nincs, vegyél pl. egy Predictort, nekem legalábbis az bevált, ha nem volt semmi, hómező volt. Igaz, a nagyon pici, kémiai terhességeket is kimutatja, ezért az is tud csalódást okozni.
2019. aug. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
38%

Ha már az aktus után 10 perccel tesztelsz, legalább olyan tesztet vegyél, aminek van esélyemutatni valamit. A OneStepet a férjed is lepisilheti, ugyanilyen lesz, mert maga a teszt egy szar.


Amúgy most jöttem rá, hogy minek kellenek ezek a kérdések. Hogy a válaszolók kövessék veletek a napokat a menstruációig. Hogy valaki kérdezgesse, hogy na, mi lett? Tudod, másnál az apukát is érdekli annyira a téma, hogy ő legyen az az ember, akivel ezt az időszakot át lehet vészelni. És akkor nem kell vadidegeneknek mutogatni a teljesen negatív lepisilt papírodat

2019. aug. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!