Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step 10es teszt, este...

One step 10es teszt, este csináltam, ránéznétek? Csak kíváncsiság, mert még 3-4 napom a nem vártig

Figyelt kérdés

Eddig is évek óta használtam ezt a tesztet, soha semmi nem volt rajta, időn túl sem, ha nem voltam várandós, akkor most remenykedhetek ha kijott rajta vmi már most?

Reggel a facelle tok negatív volt.


[link]


Próbáltam korábbi kérdésekre rakeresni, amiben ez a teszt szerepel, de nem nyitja meg már a régi képeket.


2019. febr. 10. 21:37
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem jó képet tettem az túl messze van

[link]

2019. febr. 10. 21:38
 2/38 anonim ***** válasza:
24%
Én látom halványan. :) Szerintem lehet ez pozitív, de ha csinálsz egyet reggeli elsőből, biztosan egyértelműbb lesz.
2019. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Jaj de örülnék olyan rég próbálkozunk
2019. febr. 10. 21:47
 4/38 anonim ***** válasza:
97%

Én nem sok mindent látok rajta.. Egy valamit jegyezz meg, a pozitív teszten nem kell keresgélni a vonalat, az majd kicsapja a szemedet.

Második jó tanàcs, hogy a nem várt előtt teljesen felesleges tesztelni, ugyanis kimutathatja a kémiai terhességet, aztán ugyanúgy megjőn, mint szokott.

2019. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
47%
En is latom vagy csak latni akarom, szoritok nagyon tudom milyen izgulni es varni. De ne keseredj el ha esetleg holnapi elsobol negativ mert van meg idod a nem vartig es utana mar biztosat fog mutatni
2019. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm, persze tudom hogy bármi lehet még (és azt is hogy az életben soha semmi sem biztos, egy éve veszítettük el 24 hetesen a kislanyunkat)
2019. febr. 10. 21:49
 7/38 anonim ***** válasza:
15%
4-es rosszul gondolod. Nekem nem vart utan 3 nappal is keresgelni kellett mert annyira halvany volt, es egyaltalan nem csapta ki a szemem sot...ra egy hetre volt elfogadhato a vonal. A dokim azt mondta nagyon keves volt a hcg es ezert.
2019. febr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
4 es és nem én pontoztalak le, én mindenkinek zöld kezet jelöltem
2019. febr. 10. 21:50
 9/38 anonim ***** válasza:
En pont most vagyok 26 hetes, at tudom erezni milyen lehetett ilyen tajban elvesziteni :( remelem osszejon es minden rendben lesz megerdemlitek
2019. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
57%
Nekem még így is távoli kicsit. :) Valamit én is látok halványan, de elég becsapós tesztnek ismerem. :/ Drukkolok!
2019. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!