Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki 3 ampulla Ovitrellet...

Aki 3 ampulla Ovitrellet kapott, mikorra ürült ki? Egyszerre adtátok be, vagy eltérő napokon?

Figyelt kérdés
Én kettőt kaptam, az elsőt múlt hét hétfőn adtam be (13 napja), a másodikat múlt hét szerdán az ovu és inszem napján este (11 napja). 250-250-et kaptam mindkétszer. A 10-es One step és Predictor tesztek tegnap és ma is halvány pozitívak voltak még. A One step még erősödött is mára, a Predi max. egy leheletnyit. A One stepet sokan szidják, nem tudom, hogy hihetek-e neki. Volt, akinek 2 ampullánál 10 nap után is még az Ovitrelletől voltak pozik a tesztek, vagy kezdjek reménykedni szerintetek?
2019. aug. 18. 19:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, a kérdést úgy akartam feltenni, hogy aki 2 ampulla Ovitrellet kapott, mikor ürült ki?
2019. aug. 18. 19:24
 2/6 anonim ***** válasza:

"Subcutan adást követően az alfa-koriogonadotropin a szervezetből körülbelül 30 órás végső felezési idővel eliminálódik,"


Egy ampulla kb. 6500 NE.


Mondjuk mikor beadod, az a 0. óra. 30 óra múlva 3250 E, 60 óra múlva, 1125 E, 90 óra múlva 562,5 E, 120 óra múlva 281,5 E, 150 óra múlva 140 E, 180 óra múlva 70 E, 210 óra múlva 35E, 240 óra múlva 17E, azt még épp kimutatja a teszt. Az 10 nap. És csak egy ampullával számoltam.


Persze lehet, hogy nem pontos a számításom, meg nyilván az eliminációs idő is változhat, de szerintem várd meg a következő menzeszt, és ha nem jön meg, akkor tesztelj.

2019. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is olvastam vhol. Ebben csak azt nem értem, hogy 10 nap után is 17 NE, azaz 17 IU lesz a mennyiség. De a tesztek 10 mIU koncentrációtól, és nem 10 IU koncentrációtól mérnek. Akkor ezek szerint még 10 nap múlva is a tesztek által mért több ezerszeres, vagy ha 100 a váltószám a mIU és a IU között, akkor többszázszoros mennyiség van a vérben. De lehet, hogy nagyon rosszul gobdolom. Szerintetek hogy van ez?
2019. aug. 18. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:

A mIU/ml ugyanaz, mint a U/L. Persze itt számolni kellene még azzal is, hogy nem egy liter vérünk van, meg a tesztet pisiből csinálod és nem vérből.

Inkább hagyjuk a túlagyalást, engedd el:D Ha nem jön meg, akkor tesztelj, addig meg ne idegesítsd magad.

2019. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kettőt adtam, nem teszteltem, csak a 17.napon, az viszont brutál pozitív volt. Ám előtte a beadás utáni 14.napon volt hcg vérvételem, ahol 66 volt, amit a teszt már kimutat és a 17-dikre ez szépen növekedett 166-ra.
2019. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es! Igazad van, ez a mIU/ml és IU/L utána nekem is eszembe jutott, viszont erre nem is gondoltam eddig, hogy ez vérre vonatkozik, nem vizeletre. Gondolom akkor a vizeletben még kevesebb van. Köszönöm a választ mindkettőtöknek!
2019. aug. 18. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!