Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy sikerült?

Lehet, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Nagyooooon fel vagyok puffadva és szurkál a méhem/petefészkeim, fáj a mellem-fejem, fáradt vagyok és még émelygek is... Lehetséges, hogy sikerült a babuci? 4 napom van még a nem vártig. Az első terhességemnél semmi tünetem nem volt csak sajnos ő nem maradt velem.

2019. aug. 20. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
4 nap mulva kiderul.
2019. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neked voltak valami tünetek? Bár gondolom nem az aranyos kommentedből ítélve😊
2019. aug. 20. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha késik a mensid, masnap reggel tedztelhetsz 😏
2019. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a tüneteket már terhesség okozza, egy teszt kimutatja. 🙂 De ha tesztelsz, és még negatív, akkor se keseregj, 4 nap az még idő. 🙂 Én mindkettőt émelygéséből, és álomkórból tudtam, hogy sikerült. Drukkolok. 🤞
2019. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Szarrasejó ezakérdésse.
2019. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hmm.Nekem 6.héttől volt az első tünetem,illetve rosszul léteim.Ilyenkor nem a terhes tüneteket érzed az tuti.De ha annyira kíváncsi vagy,vegyél egy tesztet ami 6 nappal a menstruácio előtt kimutatja.1200ft.A nevét nem tudom.
2019. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden leírt tünetre van gyakori, racionális magyarázat (étel okozza, menzesz előjele, fronthatás, stb.). Ettől még lehetsz terhes, de egyáltalán nem egyértelmű. Ha késik a vérzésed (vagy előbb, ha kíváncsi vagy) csinálj egy tesztet és fogadd el az eredményt.
2019. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég koraiak lennének a tünetek, de természetesen nincs kizárva a terhesség. Nekem például pms tüneteim voltak.
2019. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan ezek a tünetek, csak akkor még nem voltam benne biztos. Minden peteéréskor és menyi előtt érettem ilyet, de egy kicsit másképp, valamint közte nem volt. Nekem ez volt gyanús és a mensi előtt ott pityeregtem, hogy ez tuti az.

Minden ismerősöm azt mondogatta, hogy "Úgy is érzed ha terhes vagy."

Én valahogy tudtam, vagy bevonzottam, nem tudom, sikerült. :)


Kívánom ezt neked is. :)

2019. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!