Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eltűnt a második csik a...

Eltűnt a második csik a tesztről. Ilyenkor mi Van? Rossz a teszt?

Figyelt kérdés
A barátnőm rendelt tesztet jofogasrol, tesztelt és mintha látszódna valami . Mivel nekem kb 6napja volt peteeresem csináltam én is hogy megnézzük milyen egy tutira negatív teszt . Viszont nekem megjelent a második csik képen is látszik de élőben megjobban, ez volt kb az első 5percben. Kb 10perc múlva eltűnt a második csik a tesztről. Ha terhes vagyok szerintem nem is mutatná ilyen hamar a teszt hiába 10es érzékenységű és nem is első vizelet , de tudtommal csak a hcg színezi be a csíkot, de hát ez színes volt . Volt már valakinek ilyen ???

2018. dec. 4. 14:32
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az első 5 percben készített kép

2018. dec. 4. 14:35
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez pedig kb 10percel utána

2018. dec. 4. 14:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez negativ.. csak a pisi ment felfele ezert van ott az elso kepen a rozsaszin. Ez normalis
2018. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első képen sem volt második csík

Ez negatív

2018. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írták, elsőre is negatív volt. Na meg ha rá van írva, hogy bizonyos idő után már nem számít, hiába nézegeted 10 perccel később, mert akkor már nem hiteles az eredmény.
2018. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek meg nem fordult elő velem ilyen mostmar ezt is tudom.

Utolsó ebben az esetben fordítva volt időn belül láttunk valamit, A tesztre az volt írva 10percen túl nem értékelhető. 10 percen túl tűnt el az amit második vonalnak láttunk

2018. dec. 4. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Amit a kepen lattok , az az amikor még dolgozik a teszt. Szimplán megy felfelé a szinező anyag. Meg kell várni hogy kitisztuljon a tesztcsík. Ezert kell 10 percnél leolvasni es nem 5 percnél. Nem hibás. Sajnos még negatív. Ha pozi lesz az nem tűnik el egy tesztről sem.
2018. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megvártam meg letisztult :) a teszten az van " 5-10 perc múlva olvassa le az eredményt. Több mint 10 perc elteltével az eredmény nem értékelhető "

Szerintem nem hibáztam azzal ha 5perc után megnéztem (lehet 6-7perc volt nem tudom pontosan ) majd kb 10 perc múlva ismét megnéztem (lehet ez is 12-13perc volt )

De köszi a választ

2018. dec. 4. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!