Ennyi lett volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok,kb 4-5hetes lehetek,megvolt a pozitiv teszt,nagy orom,tunetek..erre ma gorcsolesekkel megjott,nem eros verzes,nem sok keves es rozsaszines,barnas ver.


Sajnos a dokim azt mondta hogy megmenteni nem tudjak,ha elment.

Menjek vissza ha a verzes abba maradt es megnezzuk uh-n.

Szerintetek mi lehetett ez?

Ennyi el is ment a baba?

Vagy van meg remeny hogy baba lesz ebbol vagy ebbol mar nem?



2019. aug. 23. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, ha megjött akkor valoszínűbb, hogy elment. Nagyon sajnálom.
2019. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos verzek,de nem erosen ahogy szokott lenni,csak epp hogy van valami,volt mar 1vetelesem es akkor nagyon erosen gorcsoltem es vereztem.

Koszonom a valaszodat.

2019. aug. 23. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ne gondolj a legrosszabbra, most nem szabad idegeskedni, ami most a legfontosabb hogy pihenny, ha nem görcsölsz mint szoktál, a vérzés inkább pecsételő.. Akkor van még remény! Nagyon szorítok neked!!!
2019. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az elmult napok nagyon stresszesek voltak es alug tudtam pihenni,a gyerekem is nost megvan fazva,igy pihenni mellette nem tudtam.

Megprobalok nem erre gondolni,de sajnos felek hogy beigazolodik a gyanum. :(

Gorcsolok,de nem olyan erosen ahogyan szoktam,bar vannak olyan gorcseim is amik fajdalmasabbak.

Verzes meg gyenge,nem piros es nem is bordo,nekem mindig ez a ketto szokott lenni,de most inkabb rozsaszinesebb.Lanyomnal 2honapig megvolt a menzeszem,ugyan ugy 6napig es ugyan olyan mennyisegben.O mar 3eves,semmi sem robbanthatta ki.


Koszonom a valaszodat,remelem megmarad a baba.

2019. aug. 23. 22:20
 5/8 khniki ***** válasza:
19%

Ezt a hülyeséget. Azonnal progeszteron pótlás!! Ha a hormonhiány miatt van a vérzés, akkor meg lehet menteni a terhességet. Én is barnáztam egy hétig a nemvárt előtt, majd utána. De akkor már szedtem a gyógyszert és többször nem is jött elő. A baba megmaradt.

37 hkm

2019. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is volt rózsaszínes vérzésem több napig, de nem erősen. szóval az még nem feltétlen gond. viszont ha már görcsök is vannak, akkor aggasztóbb a dolog. én felkeresnék másik orvost is
2019. aug. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

khniki!


Tudod, az esetek tobbsegeben nem horomhiany all a veteles hattereben, nem kell rutinszeruen felirni!

2019. aug. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 3x volt ez, a végére mindig megjött rendesen és elmentek a babák.
2019. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!