Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van-e olyan akinek 3 nap...

Van-e olyan akinek 3 nap késés után negatív lett a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
24-25 napos ciklusaim vannak.Ovu után elkezdtem inni a palástfű teát mert elvileg segíti a beágyazódást és az első 12.hétig segít a baba megtartásban.2018.02.02.án kellett volna megjönnie.02.04.én reggeli első vizeletből csinàltam xepiles terhességi tesztet de negatív.Járt már így más is?Vagy lehet hogy a palástfű eltolja a mensim?Milyen márkájú terhességi tesztet használtatok?Várom a tapasztalatokat!
2018. febr. 4. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A palástfű miatt is lehet. Nekem 48 napos ciklust varázsolt.
2018. febr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hány napos ciklusokból csinàlt 48 napost?
2018. febr. 4. 07:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy görcsölni nem görcsölök de a cicim még feszül mindig.Az inofolic nem használt semmit.4 dobozzal szedtem be tavaly.
2018. febr. 4. 07:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Második terhességemnél az xepiles terhességi teszt még akkor is negatívat mutatott, amikor már orvos erősítette meg a terhességet,

Előtte lévő terhességnél 6 nap késés után mutatott extra halvány pozitivat, az a terhességem nem is maradt meg.

2018. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap este meg ma reggel voltunk együtt párommal.Nagyon nagyon enyhén érzem mintha görcsölgetnèk de nem vèszes.A wc papíron nagyon halvány rózsaszínes folt volt.Betettem egy betétet de semmi.Ez vajon mi lehet?
2018. febr. 4. 11:52
 6/6 anonim válasza:
Nekem a barát cserje tolta ki 40 naposra, már azt hittem baba de a tesztek negatívak, egyszer csak megjött 40. Napra
2018. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!