Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan köztetek, aki...

Volt olyan köztetek, aki pszichésen minden tünetet produkált ami lehetséges és aztán nagy csalódás lett a vége?

Figyelt kérdés

pár hónapja próbálkozunk, hétvégére nem várom, de annyi tünetem van h már magam se hiszem el, hogy igaziak lennének és nem beképzelt/agyilag kreált :)


Ti voltatok már így esetleg?


2018. febr. 2. 07:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csináltam ilyet párszor. Egyszer még hánytam is.

Most, hogy sikerült, annyi volt az össz tünetem, hogy teljesen száraz voltam odalent. 5 hetes vagyok és az elmúlt másfél hétben sem jött hozzá sokminden, talán este hamarabb fáradt leszek.

Általában később jelentkeznek a tünetek, mert olyan kevés hcg ami az elején van, nem igazán okoz még gondot a szervezetnek. Persze van kivétel, de inkább a 6. héttől várhatóak az igazi tünetek.

2018. febr. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, akinek sem a jelenlegi helyzete, sem a kapcsolata, de főleg a párja (agresszív, egoista, nem normális) nem alkalmas jelenleg egy gyermeknek és nem is tervezik, mégis annyira vágyik már rá, hogy szinte minden hónapban beképzeli magának, hogy terhes. Minden tünetet produkál aztán mindig csalódik, mikor megjön neki.
2018. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem 2 alkalommal mindkét gyerekem előtt. Tutira éreztem aztán megsem.


De 8 éve gyakorizok, kb. minden 3. babára vágyó jár így, eszméletlen sokat olvastam itt, volt aki még hanyt is reggel annyira bebeszélte magának. Aztán persze megjött neki, nem hitte el, teszt, negatív.

2018. febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ohh akkor nem csak velem van ez. Mondjuk érzek most olyanokat amit eddig soha, de sztem most is csak a testem szórakozik velem :D de a remény hal meg utoljára persze
2018. febr. 2. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Kimaradt mensit és pozitív tesztet azért nehéz produkálni. Ezek a terhestünetek. A többi, mint hányinger, hasszurka, gyakori pisilés, mellfeszülés, meg mittudoménmit szoktak itt bemagyarázni a nők, mensi tünet is lehet, vagy gyulladás, gyomorrontás, stb. Sosem magyaráztam be semmit.
2018. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Nem csak egy kis émelygést sikerült "beképzelnem", de a vérzésem is kimaradt abban a hónapban. Illetve 48 napra jött meg, hogy pontos legyek. El se tudom mondani, mit éreztem a sok negatív teszt mellett.

Viszont ez volt az a pont, amikor azt mondtam, hogy kész, elég volt. Elmentem a nőgyógyászhoz, de nem talált okot a késésre, terhességnek nyoma sincs. Hirtelen felindulásból írattam vele fogamzásgátlót is. Úgy voltam vele, hogy ebbe a "babaprojektbe" nem fogok kikédzülni. Inkább várjunk vele egy évet, ha megjön, elkezdem szedni a tablettát.

Megint nem jött meg. Aznap, meg a következő napokban semmi. Egy hét késés után teszteltem pozitívat. Szerintem csak azért sikerült, mert elengedtem, nem foglalkoztam vele.

2018. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet kimaradt mensit is produkalni! Amikor valaki már annyira pszichésen beleéli magát, kitolódik a ciklus. Sajnos nem is olyan ritka.
2018. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!