Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges terhesség ilyen...

Lehetséges terhesség ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Július 12-én és 13-án voltunk együtt. Azóta nem. Utána többször teszteltem, mind negatív lett.Július 30-an megjött, nagyjábol úgy, ahogy szokott. De csak nem hagy nyugodni a gondolat, hogy terhes lehetek-e, mert annyi olyat olvastam itt, hogy terhesség ellenére is volt menzesz. Ezért teszteltem múlt héten is, negatív lett.
2019. aug. 23. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval megjött és negatívat teszteltél. Ezek terhességet jelentenek szerinted?
2019. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attol mert masok igy jarnak te nem biztos,es amugysem annyira gyakori.

Ha megjott,normalisan a kello idoben es negativ a teszt akkor egyertelmu hogy nem vagy terhes. Szerintem ne eld bele magad ennyire,es olvass meg utana mikor is terhes egy no.

2019. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha valamiért akkor negatív lett, és még is jött, ha ennek ellenére az lennél, mostanra már akkor is pozitívak kellene lennie.

Nekem egy ilyen volt. Késett egy hetet, teszt negatív, másnap megjött, de 6 helyett 3 napot tartott. Mondom akkor nem vagyok az. Következőnek is 3 napot tartott, de nagyjából jó időben, szóval nem teszteltem, csak furcsálltam. Tünet semmi. Harmadjára kellett volna megjönnie, mikor picit érzékenyebb volt a mellem és a szaglásom, ingerlékenyebb voltam, de volt elég gondom, nem foglalkoztam vele. Aztán elmentem inni egy ismerőssel, és egyetlen ital után kegyetlen rosszul lettem, mint máskor 3 után sem... Rágyúltott mellettem, mikor kivitt a levegőre, én is dohányzom, mégis büdösnek éreztem. Magamon nem, de rajta igen. Mondta viccesen biztos terhes vagyok. Mondtam tuti nem, 3 hónapja szakított velem az exem, nem voltam mással azóta. Persze ezt már előtte kitárgyaltuk. De ekkor felhoztam a késés, hogy teszteltem, negatív volt, még is jött, ha nem is rendesen. De csak nézett rám, és azt mondta vesz egy tesztet, ha negatív, lehet beteg vagy fáradt vagyok, max nevetünk rajta egyet. 2-t vett, pozitívak lettek...

De depi end lett, mert rá egy hétre el is vetéltem. A doki szerint a progeszteronom és a HCG is alacsonyabb volt a kelleténél, de azt nem lehetett megállapítani velem, a babával, vagy mindkettővel volt baj...

Szóval van ilyen, de ott legtöbbször valami gond is előfordul, és pl. hormonpótlás nélkül, ha azzal van a gebasz, meg sem marad.

Meg olyan is van, hogy a teszt hibás, az illető nem csinál többet, mert ugye vérzik, mert olyan van aki 3-4 hónapig is vérezget vagy barnázgat terhesség mellett.

De ez ritka, ne éld bele magad.

2019. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Amúgy szinte rettentő, hogy mennyire keveset tudnak a lányok/nők a fogantatásról. Férfi létemre többet tudok. Fogantatás 12-14 nap. Szóval csinaltatsz de július 15-16-17-18-19... tesztet az mind negatív lesz. Hiszen meg nem történt meg a fogantatás, nem termelődik az a hormon ami álltal a teszt kimutatja a terhességet.

De mivel még csináltál tesztet 2 hét után is, és ezek negatívok lettek, ezért biztosan nem vagy terhes.

A menzesz meg nem befolyásoló tényező. Mikor anyum terhes volt velem, 20.hetéig, még meg nem mozdultam rendes menzesze volt.

Meglepetés voltam az biztos.

Mielőtt le szólnátok, nem nőtt anyum hasa egyantalan, ízlése sem változott, rosszul sem volt nagyon sokáig, hányingere és hasfájása volt a 19.héten de a vizsgái aggodalmát a tudta be. 20. Héten mikor megmozdultam kezdődött nála minden el és hatalmas babaként születtem meg. Meglepő dolgokat tud egy női test :D

2019. aug. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NEM VAGY TERHES. MENSIZTÉL, NEGATÍV A TESZT, NYUGI, NINCS BABA...
2019. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!