Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen 7×6 cm-es ciszta....

14 hetesen 7×6 cm-es ciszta. Volt vki hasonló helyzetben? Mi lett a terhesség lefolyása? PCOS vagyok.

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem terhesség elején volt 7 cm-es cisztám. Ahogy a baba nőtt a ciszta felszivodott. Kinyomta a cisztát 🙂. Szerintem ne aggódj. De azt orvos mit mondott?
2019. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hány hetes korodra múlt el?

Most csak babamozin voltam. A 12 hetes uh-on azt mondta, hogy majd felszívódik. De nem lett kisebb ☹️

2019. máj. 23. 19:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mikor mentem az első vizsgálatra mondták hogy cisztám van és lehet megsem marad a magzat. Aztán 9 hetesen kisebbedett. 12 uh-ra pedig eltűnt. Szerintem ne aggódj. Én barnaztam is miatta. Itt fekszik mellettem 2 éves lanyo
2019. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak én már túl vagyok a 12. héten és nem kisebb...
2019. máj. 23. 20:37
 5/8 anonim válasza:
Sziasztok,en meg a varandosag elejen vagyok(8.het)de nalam mar evek ota tudni hogy van a gerincembe egy mutalodott tarlov ciszta,ez eddig nem szivodott fel es ahogy a melleim elkezdtek fajni a hormonvaltozasok miatt ugy a gerincem is,ilyenkor mi a teendo?
2019. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező. Nekem akkor az orvos úgy magyarázta,hogy ahogy fog nőni a méhem úgy nyomja el a cisztát. Mást nem tudok mondani. Nem hiszem,hogy a babádnak baja lehetne tőle.de kérdezd meg az orvost
2019. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jol van ciszta? A petefeszekben?

Nekem Pcom van és clostilbegyttel sikerült a baba.

7hetesen a bal petefészekben volt vmilyen echogen terület. Az orvos azt mondta h a Clostitol van majd fel fog szívódni. Nem lehet hogy ilyen van neked is? Egy ismerősöm is megnyugtatott h a 12.hetin még látták neki, de a 20.on már nem

Vagy a méhben van?

2019. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Petefészekben és nem volt Closty
2019. máj. 24. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!