Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvetéltem? Baj lenne?

Elvetéltem? Baj lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhàny napja pozitívat teszteltem. A legfeltűnőbb tünetem az volt, hogy fájtak érzékenyek voltak a melleim. Most viszont úgy ébredtem fel, hogy ez elmúlt. Nincs fájdalom, mellfeszülés, semmi kellemetlen érzés. Teljesen normális. Valami gond lenne, hogy ez hirtelen elmúlt? Vérezni nem véreztem, most sem vérzek. A hormonok szórakoznának velem?



2019. aug. 24. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. nekem minden tünetem néha eltűnik egy-két napra. a mellfeszülés pedig csak az első 1-2 hétben volt, de volt olyan terhességem, ahol csak az elmaradt menstruáció körül fájtak.
2019. aug. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Pár évvel ezelőtt volt egy vetélésem. Ugyanúgy pozitívat teszteltem, fájtak, érzékenyek voltak a melleim. Aztán az egyik nap vérezni kezdtem. Olyan volt, mint mikor megjön, annyi különbséggel, hogy máj szerű, darabos vér távozott belőlem. Akkor gondoltam, hogy tuti, hogy ez egy vetélés volt. Vettem is utána egy tesztet, ami már aztán negatív lett. Utána meg is szűnt minden tünetem, a melleim sem fájtak. Ezért kezdtem most is aggódni. De most hála Istennek semmi vérzést nem tapasztaltam.
2019. aug. 24. 08:35
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Az első egy kémia terhesség volt, itt pedig nem tudom milyen vetélésről beszélsz. Hiszen azon kívül, hogy most elmúlt pár tüneted, ami bármikor visszatérhet, nincsenek görcseid, nem vérzel, semmi probléma, és te vetélésre gondolsz? Értem én, hogy félsz, de mi lesz veled 9 hónap alatt, ha már az elején túltolod a dolgokat. Én vetéltem 11 hetesen, tudom milyen az, szóval nem csak a levegőbe beszélek, de ez a felesleges aggódás és minden tünetet vagy épp "nem tünetet" vetélésnek gondolni...csak magaddal cseszel ki.
2019. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 khniki ***** válasza:
70%
Amíg nincs görcs, vérzés, addig nincs baj. :)
2019. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik hozzászóló!


Volt rossz tapasztalatom, ezért a pánik. Illetve nagyon sokat olvastam arról, hogy a vetélések nagy százalékban az első trimeszterben vannak, korai terhességnél. Igazad van teljesen, nem kellene parázni. Kíváncsi voltam mások hogy vannak / voltak ezzel.

2019. aug. 24. 12:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy félsz. Azt is tudom, könnyű mondani, hogy ne idegeskedj feleslegesen. Igaz, hogy a első trimeszterben gyakoribbak a vetélések, de ha ráizgulsz a témára, attól nem fog jobban megmaradni a terhességed. Ha a babának mennie kell, akkor megy, független attól, te mennyire figyeled a tested minden rezdülését. Ezek a szavak engem se vigasztaltak a vetélés után, de neked most tényleg nincs min aggódni. Van egy pozitív teszted, nem görcsölsz, nem vérzel. Ez a fontos. De ha megnyugtat, akkor pár nap múlva csinálj tesztet és látni fogod, hogy nem gyengült a 2. csíkod. Aztán majd irány a doki és a további teendőkkel kapcsolatban ő ellát. Szóval, nyugi!
2019. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális amin átmész! A tünetek elmúlása és az aggódás is! :) Minden rendben lesz!
2019. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, hogy próbáltok nyugtatni. :))
2019. aug. 24. 14:17
 9/10 A kérdező kommentje:
Délutánra visszajött a mell feszülés és fájdalom. Megnyugodtam. :))
2019. aug. 24. 17:58
 10/10 anonim ***** válasza:
😄 Na látod, mondtam én, hogy minden oké 😊
2019. aug. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!