Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusban elveteltem. Azóta...

Májusban elveteltem. Azóta még clostyval sem jön össze a baba. Nagyon el vagyunk keseredve. Doki tanácstalan mert volt peteeresem. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Vetélésem régen volt egy, de mi is clostival próbálkozunk eddig eredménytelenül. :(
2017. jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Clostyval sincs több esély, mintha magától lenne peteérés. A gyógyszer csak peteérést csinál sajnos, nem babát, nem értem, a doki mit nem ért ezen. Ha van is peteérés és jókor vagytok együtt, akkor van 15-20% esély egy hónapban. Vetélés után legalább 3 hónapot kihagytatok gondolom, szóval azóta meg még csak néhány sikertelen hónap volt. Tudom, hogy nagyon rossz, de ne keseredjetek el!


Pároddal minden rendben amúgy? Neked jók az egyéb hormonjaid?

2017. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kivizsgáltak mindkettőtöket? Ha rendben vagytok -gyógyszerrel vagy anélkül- akkor szerintem lelkileg is rendbe kell raknotok magatokat szerintem.
2017. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon igaz, nagyon sok esetben akkor jön a a baba amikor az ember elengedi a dolgot. Dehát az olyan nagyon nehéz! ;(
2017. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindketten rendben vagyunk. A másik babára is vártunk több mint egy évet. A lányom 13 évvel ezelőtt clostylbegit segítségével lett. Ezért most is mint csodaszerre tekintettem rá. Volt is peteeresem tőle uh is igazolt. De valamiért nem jön a baba. Valószínű én gorcsolok rá nagyon. Ebbe a honapba viszont a hogorbemet nézve nem volt peteeresem. Igaz nagyon beteg is voltam...
2017. jan. 6. 09:43
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Hát, ez a "mindketten rendben vagyunk" engem nem győzött meg. A teljes meddőségi kivizsgálás megvolt, hormon, IR, trombózishajlam, étel-intolerancia?

Mert ha igen, akkor esetleg mondhatod, hogy "nem találtak semmit".

2017. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!