Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe szakértők, mit gondoltok?

Hőgörbe szakértők, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tegnap full pozitív lett az LH teszt és még most is az.

Nekem többször is két napig pozitív szokott lenni.

Szóval ahogy néztem a fertilityfriends.com-on a görbéket, peteérés napján leesik a hő. Ha netán holnap lenne az ovunap,és nem ma, akkor ma miért ugrott fel 3-4 tizedet az eddigi stabil 36.4-36.5-ről 36.8-ra?

Azt is láttam, hogy van akinek nem esik le ovu napján, de olyat nem láttam, hogy ennyit felment aznap vagy a megelőző nap..


2019. aug. 26. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha felment a hőd, akkor megvolt az ovu. Vagy nem egészen értem, hogy mi nem világos..
2019. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy tegnap még az alaphőm volt, ma pedig már a megemelkedett. Holott elméletileg kellett volna lennie egy leesésnek.
2019. aug. 26. 19:11
 3/7 A kérdező kommentje:

Hiszen ha tegnap lett pozitív az LH teszt először, ma pedig ismét pozitív, akkor holnap kellene elméletben lennie az ovunak.

De ha mégis ma volt hajnalban , akkor nem lehetett volna még fent a hő ma hajnali 5-kor, miután az a peteérést követő napon megy fel.

2019. aug. 26. 19:16
 4/7 A kérdező kommentje:
2019. aug. 26. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne pozi teszt napján ovulaciod?
2019. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű, hogy leesik alaphő alá.Keress neten még hőgörbéket, simán találni olyat amelyik ,,alaphőn stagnál" aztán meg már megugrik 36.9-37.0 fokra.Az, hogy most neked megugrott nem jelent semmit.Ovu után ha 4 napig magasabb a hőd, mint az alaphőd akkor vagy túl rajta.A hőd alapvetően csak utólag mutatja ,hogy túl vagy e az ovuláción vagy sem.Azonos időben méred gondolom,alvás után egyszerre, illetve nem szedtél be semmi olyan gyógyszert ami befolyásolja a hőd,nem ittál alkoholt meg ilyesmi, mert ezek mind hatással lehetnek a reggel mért értékre.Bár ezeket csak a saját tapasztalataim alapján írom.Nem vagyok szakértő.:)
2019. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igen, eléggé beleástam magam a témába. Nem iszok egy korty alkoholt se és nem szedek semmit. Mindennap ugyanakkor mérem +/-15 perc.

Hát kíváncsi leszek.

Jó ez a hőmérőzés de ténypeg csak napok múlva lehet az egyértelmű következtetéseket levonni belőle.

2019. aug. 27. 05:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!