Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe szakértők, szerintetek...

Hőgörbe szakértők, szerintetek mikor volt ovu?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy korábbi kérdésemnél már belinkeltem a hőgörbémet, akkor szomorkodtam, hogy nem volt ovum, azt hittem a hónapban nem is lesz.. január óta nem szedem a fogamzásgátlót,február óta próbálkozunk a babával, ez az első hőgörbe vezetős hónapom, szeretném, ha tapasztaltabb hőgörbe-vezetők kiértékelnék a görbémet:) Mikor lehetett ovu,ha volt? Két napja teszteltem egy negatívat.Folyamatosan keresgélek, olvasok utána a dolgoknak, de elég nehéz a helyzetem, mert jól láthatóan nem "mintaszerű" a ciklusom, nagyon hosszúak a tabletta abbahagyása óta...Köszönöm!:)

[link]


2016. máj. 31. 06:10
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem a 36.cn. viszont sorstársi tanácsként javaslom amennyiben több ilyen ciklusod is volt, hogy holnap menj is a nőgyógyászhoz, sanszos egy hormongond (pco). És ha neadjég' az van, akkor a baba eléggé nehezen fog jönni. 3.cn-i vérvétel, és 21.cn-i, uh első körökben.

Minden jót!

2016. máj. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Előző vagyok, mondjuk még bármi lehet, ha tényleg volt peteérés, lányra esély is lehet, de... az ilyen hosszú ciklusok legtöbbször problémásak (mondom én, akinek a 69.cn-on fogant a babája).
2016. máj. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:) Van már egy 21 hós kisfiam,most a kistesóval próbálkoznánk...A férjem január óta kb állandóan vidéken dolgozott, ez volt az első hónap hogy többször tudtunk együtt lenni, én is a 36. cn-en látnám az ovut, de akkor nem tudtunk már együtt lenni mert persze már megint el kellett utaznia...murphy törvénye:D Hát az utolsó három ciklushossz (tabletta szedésének abbahagyása után) 25-36-42...reménykedek,hogy csak a tabletta miatt vagyok még megzavarodva.Egyelőre az a cél,hogy lássam van e ovu, mert tartottam attól,hogy nincs ha ilyen hosszúak a ciklusaim.Ha ez több hónapon át így folyik akkor mindenféleképpen elmegyek dokihoz, de jó lenne, ha összejönne a baba simán:)
2016. máj. 31. 07:32
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Drukkolok nagyon. Lányra még akár van esélyetek. Mondjuk én a következő ciklusnál elmennék ha az is ilyen, a pcot egy ideig gondozni kell baba előtt. Olvass róla, és gondold át.
2016. máj. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2016. máj. 31. 07:44
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg a 24.ciklus napodon, mivel onnontót kezd emelkedni, az az 1 nap pici leesés nem számít
2016. máj. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!