Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja késik csak az a tünetem...

3napja késik csak az a tünetem van hogy fel van puffadva a hasam fehér folyásom van a melleim nem nagyon érzékenyek, tegnap teszteltem negatív lett. Akkor biztos nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Előző terhességeimnél menszi elött megéreztem hogy terhes vagyok a melleim fájtak, és hányingerem volt, de most ilyet nem érzek.Valakinél volt már hogy teljesen mások voltak a tünetei több terhességnél?
2008. nov. 15. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
szia ti miota probbálkoztok?
2008. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 hónapja,
2008. nov. 15. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajna én is hasonló cipőben járok. Eddig szinte percre pontosan 28 napra jött meg (a tabletta abbahagyása után is), de most 4. napja késik és semmi jelét nem érzem annak, hogy meg akarna jönni. Már egy tesztet csináltam, de az sajnos negatív lett. Azért még reménykedem, hátha nem jön az a fránya "Mikulás":-)

Neked is ezt tanácsolom. Aztán ha mégis, ott a következő ciklus a próbálkozásra!

2008. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!