Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4hét5napos terhes vagyok, ma...

4hét5napos terhes vagyok, ma délután észrevettem hogy barnázok picit. A teszt is halványodik. Mi ez?

Figyelt kérdés
Egy hete teszteltem halvány pozit, azért elöbb, mert születésnapja volt a páromnak. Aztán a másnapi teszt egy másik fajta volt az is halvány de jol láthatoan pozitiv. Tegnapi teszt halványabb, már alig látni de még pozitiv. A mellfájdalom kezd elmulni ami középidö ota folyamatos, mai nap nagyon kevés ugyan, de világos barnás kicsit ragacsos folyást vettem észre a bugyimon. Törléskor nincs és azóta sem volt. Még annyi, hogy kb 2-3napig feszitett a hasam nagyon, szurkált, bökdösött, ez is abbamaradt, már nem érzek semmit. Holnap délelött megyek az orvoshoz, már felhivtam, de érdekelne mit gondoltok? Veszélyben lehet a baba?

2019. ápr. 10. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd szerintem az orvos mondja ezt meg. :( ne stresszelj, hatha nincs baj. (egyebkent lehet h kell progeszteronpotlas vagy sajnos lehet eppen, az is, hogy nem sikerult most ez a terhesseg)
2019. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elofordulhat. Ha nem vérzel jobban nagy baj nem lehet. Orvoshoz menj el, ha szeretnéd a babát
2019. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyan ez volt, én rohantam a kórházba ügyeletre, amikor elkezdtem barnázni halványuló tesztek mellett. A tüneteim is elmúltak. Sajnos kémiai terhesség volt, a kórházban már negatív volt a teszt és a beta cgh is határérték alatt volt. Aztán megjött a mensim rendesen.. remélem veled nem ez lesz! Szurkolok!
2019. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ügyelet lett a vége, sajnos kémiai terhesség volt..
2019. ápr. 10. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnalom. :'( tudom ennek nem sok jo oldala van, de en ugy fogtam fel, hogy inkabb 4-5 hetesen mint 14-15 hetesen menjen el ha mar el kell, hogy menjen. Ennek nyilvan oka van. Jonni fog hamarosan, fel a fejjel.
2019. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!