Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes vagy semmi...

Lehetek még terhes vagy semmi remény?

Figyelt kérdés
Ez az első próbálkozós hónapunk, március 28-án jött meg utoljára. Igazából egész hónapban nem éltem bele magam, hogy esetleg elsőre összejöhet, nem hőmérőzök, ovu tesztet nem csináltam. Múlthét hétfőn este (április 15.) elkezdett, nagy enyhén görcsölni a hasam, de nem sokáig. Utána minden nap néha szúrt egy picit, vagy görcsölt egy picit enyhén, ami azért volt furcsa, mert mikor megjön csak előtte 1 nappal szokott görcsölni. Csütörtökön már elkezdtek feszülni a melleim, amit nem gondoltam furcsának, mert ez így is szokott lenni. Péntektől viszont elkezdett fájni és érzékeny lenni, ami menstruáció előtt nem volt eddig. Itt kezdtem el azon gondolkodni, hogy esetleg sikerülhetett. Vasárnap a sonka illatától rosszul lettem. Hétfőn egész este hányingerem volt. Kedden reggeli után kezdődött egész nap kisebb kihagyásokkal, este negatív teszt, barátnőm mondta, hogy pár nap múlva ismételjem. Tegnap reggeli után ismét rosszul voltam, de még ez délelőtt folyamán elmúlt. Elkezdett görcsölni a hasam, mintha megakarna jönni. Este elkezdtem barnázni, de csak a wc papíron látszott este 2-szer egy kevés, és reggel szintén egy kevés, úgy éreztem, hogy nem volt sikeres hónap, viszont amikor megjön, onnantól a mellem már nincs megfeszülve, de még mindig feszül és fáj, a hasam már alig érezhetően görcsöl egy picit, mintha meg sem akarna jönni. Ami még furcsa, hogy egy hete nagyon nagy és sok kisebb pattanás jött ki rajtam, ami nem szokott havi előtt, de most tele van az arcom is és a vállam is. Eddig szép volt a bőröm. Ezért egy picit még reménykedem, de mégsem vagyok magabiztos. Ma vagyok a 29. ciklusnapom. Egy ideje 26 napos ciklusaim voltak, legutóbb valamiért 5 napot késett. Reménykedhetek még, vagy ez már biztos, hogy nem a baba miatt? Másnál is volt már hasonló?

2019. ápr. 25. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy nem élted bele magad, de mar minden apro tünetben a terhesseget látod. Nyugodj meg, ha késik, tesztelj.
2019. ápr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem éled bele magad, csak egy hónap után más gondolatod sincs.
2019. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A leírt részletes tünetek lehetnek bármitől, és simán megjöhet még. Nagyon is rágörcsölsz, ha minden vélt tünetet elemzel. Másrészt nagy részük akkor lehet terhes tünet, ha már több hetes terhes vagy, szóval most biztos, hogy nem baba miatt. Inkább ülj le, végy egy nagy levegőt és foglald el a gondolataidat mással, mert így meg fogsz őrülni, ha még néhány hónapig nem lesz pozitív teszted.
2019. ápr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan lepontozhattok, de el kell mondjam röhejesnek tartom, mikor azon siránkoztok,hogy vajon terhesek vagytok e úgy,hogy éppen nem bent figyel a párotok pöçşe. Türelem.

Mondom ezt 1 év próbálkozás es 2 vetélés után.

2019. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod hogy ez az első védekezés nélküli hónap, eddig fogamzásgátlót szedtél esetleg? Nekem attól lettek szó szerint ugyanezek a tünetek mikor abbahagytam a szedést.
2019. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló nélkül nekem is minden bajom van, pattanások, görcsök.

Néha kihagytam pár hónapot az elmúlt években, mikor nem volt úgy párkapcsolatom, és szörnyű volt. Előre félek tőle, ha baba miatt leállok majd róla.

2019. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál nálam minden hónapban megvannak.Pms tünetként,hányinger,görcs,pattogzás,mellfájdalom ezek mellett még ingerlékeny és feszült is vagyok.Mondjuk egyetlen dolog nincs nálam, nem vérezgetek menstruáció előtt.Várd meg a valahai leghosszabb ciklushosszod és ha nem jön meg tesztelj.Bármi lehet és ezt te is tudod.:) Sok sikert.
2019. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Úgy néz ki megjött talán legközelebb. Már nem szedek gyógyszert 2 éve, mert nagyon sok gondom volt az utóbbi időben vele. Ahogy abbahagytam, minden probléma megszűnt.
2019. ápr. 25. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!