Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik valami baj...

Vivi966 kérdése:

5 napja késik valami baj lehet vagy baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Utolsó menstruációm július 23-27 ig volt 31 napos ciklusaim vannak, néha 1-2 napot késik most 23. An kelett volna megjonnie csináltam 2 tesztet de negatív lett lehet még baba? Orvoshoz hétfőn megyek ha addig nem jönne meg. Ebben a hónapban voltam éves vizsgálaton doki észre vette volna ha terhes vagyok? pont ovu után mentem de uh nem volt. Péntek óta néha görcsölök és most el kezdett fájni a derekam két napja sűrűbben járok WC re.Köszi a válaszokat

2019. aug. 28. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha két teszt is negatív lett, nem valószínű, hogy terhes vagy. Nem vette volna még észre a doki a terhességet, még UH-t se csinált, és nagyon korai terhességről beszélünk, ha az van. A görcsölés és derékfájás a menzesz jele is lehet. Pár napon belül ha nem jön meg, csinálj azért még egy tesztet, hátha később fogant meg és azért nem mutatta ki eddig.
2019. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy augusztus 4. Én voltunk együtt utána pedig 26. An mert párom nem volt otthon előfordul hogy ciklus végén lenne peteérés? Mert naptár szerint gondoltam h volt már mert nem érzem
2019. aug. 28. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az augusztus 4.-i aktusból fogant terhességet már kimutatta volna a teszt, a 26.-i aktus pedig már az után volt, hogy késett a mensid, nem vagy terhes. Sok minden el tudja tolni a ciklust.
2019. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!