Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez még lehet...

Szerintetek ez még lehet korai terhesség is?

Figyelt kérdés

Már nagyon régen szertenén babát most nemrég tesztteltem halvány pozit elmentem dokihoz azt mondta még korai de nézzük meg ultrahangal azt ultrahang leletemen ez szerepel

Rendes nagy uterus rfv-ben, Endometrium: 11,7 mm-es szabályos

Jobb ovarium :56×36 mm-es benne egy 30mm-es vékonyfalú, tiszta folyadékbennékű, sima belfelszinű cystikus képlet látható

Sokan mondták valaószínű petefészek ciszta de nekem semi ilyet nem mondtak csak h mennyek vissza 2 hét mulva lehet h korai terhességet összetévesztették és még nemtudják biztosan ezt mondták olvastam az endometrium 11,7 az a méhfal elég vastag vagy megfog jönni és azért vastag úgytuom mensi előtt is megvastagszik.bocsànat ha hülyeségeket írtam volna de félek h kitudja mi van aose volt ilyenem és babát meg nagyon szeretnénk lassan 1 éve nem sikerül


2019. aug. 30. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Mivel fölöslegesen korán mentél, marad a bizonytalanság. Szó szerint és ahogy a doki is mondta talán terhesség, de még ilyenkor nem lehet megmondani. Kimaradt mensi után két héttel kell menni, akkor petezsák már biztosan van, ha terhességről van szó, sőt embrió és szívcső pulzálás is lehet. Ezért nem szabad pozitív teszt után dokihoz szaladni. A méhnyálkahártya és a cisztikus dolog jó jel, csak annyira korai, hogy még sárgatestnek sem tudta nevezni. Örülhetsz, hogy kedvesen megvizsgált, sok doki ilyenkor kb elküld flegmán.



Türelem, és két hét múlva doki.

Akkor minden kiderül, vagy magán vérvételen nézess hcg-t 3000forint és aznap van eredmény.


Sok sikert és tényleg türelem :)

2019. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod megilyedtem h ciszta de próbállok megnyugodni és az idő majd eldönti úgyis az lessz aminek lennie kell ha izgulok ha nem
2019. aug. 30. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
A jobb petefészkedben van, az nem lehet terhesség, akkor a méhedben lenne...
2019. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Azt írja a lelet, hogy a jobb petefészkedben van egy cisztának kinéző valami. Az nem terhesség, az ciszta, attól is lehet pozitív a teszt amúgy.


A halvány teszt sem garancia. Plána nem olyan, amivel azonnal orvoshoz kellett rohanni. Értem, hogy régóta próbálkoztok, de az idegbajosság nem segít.

2019. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A büdös életben nem láttam még olyan cisztát, ami HCG-t termelt volna, pedig egy pár éve már nőgyógyászaton dolgozom. Biztos létezik ilyen, de ritka, mint a fehér holló.

Terrhesség mellett pedig teljesen normális a ciszta, sárgatest cisztának hívják és az termeli a progeszteront, hogy még Aradon a terhesség. Ki sem szabad venni, mert megszakad.


Pozitív a teszt, vastag a nyálkahártyát, van egy ciszta, tehát jó eséllyel terhes vagy csak baromi korán mentél.

Igazából minden nap minimum 5 alkalommal írjuk le az oldalon, hogy nem kell rögtön a pozi teszttel (pláne nem halvány!!!) orvoshoz rohanni, mert a felesleges aggódás az eredménye, mint most is.

2019. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!