Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sűrűn járok pisilni, az is...

Ha sűrűn járok pisilni, az is lehet korai terhességi tünet? 8 dpo-nál járok.

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél is ezt tapasztaltam csak kiváncsi lennék másoknak is volt-e ilyen tünete?!:)

2019. aug. 17. 12:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
58%
Nem
2019. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
A tízmilliomodik alkalommal leírt válasz: lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Minden nő és terhesség más.
2019. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Ha tízmilliómodik ha nem, nem kértem kioktatást:) Csak egy egyszerű kérdést tettem fel! Ha nem tetszik valami görögess tovább! Kösz
2019. aug. 17. 13:09
 4/38 anonim ***** válasza:
64%
Lehetséges.
2019. aug. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
73%
Mind a 4 gyerkőcnél ez tűnt fel először. 😊
2019. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
59%

Megválaszoltad a saját kérdésedet...."Az előző terhességemnél is ezt tapasztaltam"


Ha azt írom, hogy nem lehet, akkor meg akarsz majd cáfolni, hogy de neked az előző terhességednél is ez volt. Úgyhogy igen, biztosan terhes vagy, mert a 8. dpo-n sokat jársz a wc-re.

2019. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Pusztán kíváncsi vagyok mások tapasztalataira is:) Nem értem mit kell bunkózni...
2019. aug. 17. 14:23
 8/38 anonim ***** válasza:
43%
Senki nem volt itt bunkó sztem. Csak elmondtuk, hogy 8. dpo-n nem a terhesség miatt jársz sokat pisilni. De te is olyan vagy, mint azok akik nem képesek elfogadni, ha a negatív terhességi tesztjükön mások nem látnak 2. csíkot.
2019. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
58%
Ha voltatok együtt védekezés nélkül, akkor lehetsz terhes. De ez, hogy te 8 dpo-n sokat jársz pisilni, ez kb. a vicc kategória, nem terhes tünet. Főleg, hogy már anya vagy. De nem bírsz ki még egy nyomorult hetet, hogy tesztelhess. Komolyan, mint valami bepörgött 16 éves kislány.
2019. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
31%
Lehet ezer millio oka a surun pisilesnek, de teny, nalam ez volt a legelso “tunet” en mar akkor mondtam a paromnak, hogy fixen terhes vagyok, mert azt tudtam, hogy nem felfazas mert nem faj, es azt is tudtam, hogy elotte nem voltam egy nagy “pisis”😁 nalam bejott, de mellette az is feltunt hogy rengeteget ittam! Ez a pisiles ment 1 hetig kb, aztan elmult, most az utolso hetekben jott vissza de mostmar a baba nyom 😄
2019. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!