Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem így? Bővebben...

Teherbe eshettem így? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a párommal óvszert használtunk, utána megtörölte magát alaposan (zsebkendővel), de nem mosakodott meg. Ez után eltelt egy kis idő, majd belém hatolt óvszer nélküli rövid ideig (kb 2x) aztán abba hagytuk (tehát nem ment el, előváladék sem lehetett ennyire rövid idő alatt szerintem). Maradhatott az 1. együttlét után rajta spermium, mivel nem mosakodott meg? Írássak fel 72 órás tablettát, vagy így nem valószínű hogy teherbe eshettem? Feleslegesen nem szeretnék tablettát bevenni, de még babát sem tervezünk, szóval eléggé tanácstalan vagyok... (Amúgy tisztában vagyunk vele hogy hülyeséget csináltunk, szóval légy szíves ne "kioktatást" írjatok) Előre is köszönöm a normális válaszokat!

2019. szept. 1. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Hol tartasz a ciklusodban?
2019. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kis hamisok képesek a húgycsőben is megmaradni, igy ha utána beléd hatolt, akkor juthatott be spermium. Ez annak a tipikus esete, amikor azt mondják, hogy az előváladékban is lehet életképes spermium. Hogy ettől teherbeesel-e, azt az öregisten se tudja megmondani, csak tippelni max. Ez attól is függ nyilván, hogy hol tartasz a ciklusodban.
2019. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ovuláció 1. napján történt
2019. szept. 1. 23:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ovuláció első napján?
2019. szept. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes. Megmártogatta csupaszon.
2019. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat hülyén írtam csak eléggé ideges vagyok... Tehát naptár szerint szombattól keddig van termékeny időszakom (hétfőre jelzi az ovulációt) (22-én kezdődött az utolsó menstruációm 16-án lenne a következő, mert 25 napos szokott lenni általában a ciklusom ) és az eset szombaton történt
2019. szept. 1. 23:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A naptár sokat nem jelent igazából.


Lehetsz terhes.

2019. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor inkább íratok fel gyógyszert biztos ami biztos...
2019. szept. 2. 00:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Vettel be esemeny utanit?
2019. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen vettem be, jobb biztosra menni... Mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 3. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!