Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti csináltatok valamit máshogy...

Ti csináltatok valamit máshogy az együttlét után, mikor babát szerettetek volna?

Figyelt kérdés
Először próbálkozunk babával, és bár elsőre hülyén hangzik a kérdés, bennem felemrült, hogy az aktus után érdemes-e jobban odafigyelni néhány dologra, mint eddig pl. meddig nem érdemes felállni-elmenni mosdóba stb? Nektek voltak ilyen praktikáitok?

2019. szept. 2. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi konkrétan próbálkozni nem próbálkoztunk, mert egyből osszejott. De semmi extrát nem csináltunk. A higiénia az amúgy is alap, de amúgy tényleg semmit. Érezzétek jól egymást! :)
2019. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
2x elsőre sikerült (szó szerint), a másodiknál kb 5mp múlva már a wcn ültem aztán mentem a dolgomra. Nem az ilyeneken múlik
2019. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Elsö lányomnál már 1,5 próbálkoztunk, már ott álltam, hogy elmegyek dokihoz. Majd jött egy aktív hónapunk, együtt is alig tudtunk lenni, iszonyat sok munka. Aztán jött a pihenés, de tele voltunk rokonokkal, és egy kb 30 percre hagytak minket egyedül a házban mikor egymásnak estünk, 5 perc aktus, és már mosakodás stb... Na ebböl fogant az elsö lányom.

Ami más volt: nem görcsöltünk rá, és iszonyatosan vágytunk egymásra.

2019. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyiknél sem. 😊
2019. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem csináltam másképp. Nem maradtam fél órát ágyban és gyertyaállásban sem pózoltam. Bő fél év alatt jött össze a kisfiunk.
2019. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Én gyertyáztam és terhesvitamint szedek és 12 hetes vagyok a másodikal.
2019. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Felesleges másképp csinálni. Amikor lövell a pasi, akkor a méhszáj abban a pillanatban "felveszi az anyagot, és egy részét nem engedi ki. Ami kifolyik, az csak az "utolja", és nem kárba veszett anyag. Ugrálhatsz is utána, bungee-jumpingolhatsz is, akkor is terhes leszel. Márha beágyazódik. Ez nem a testhelyzettős és pisiléstől függ, hidd el!
2019. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinaltunk maskepp...
2019. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem csináltunk semmit másképp, mert nem gyereket gyártottunk, hanem szeretkeztünk, ahogy tettük ezt előtte is, és azóta is.
2019. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!