Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogad a nőgyógyász!?

Fogad a nőgyógyász!?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva leszek 18 páromal elmehetek fogad úgy a nődoki tegnap pozit teszteltem utolsó mensim 07.17 volt

Anyumék sajnos nem birnak el jönni velem mert anyum most keztet az új melo helyén apum meg most ment vissza szabadságbol

Nagyszüleim meg már sajnos nincsenek!

Ha páromal megyek úgy fogad!?


2019. szept. 3. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül is mehetsz. Ha gyerekhez elég idős vagy, akkor egy nőgyógy vizsgálathoz is.
2019. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagykoru kisero kell, akkor az csak szulo lehet.

Mond el otthon h terhes vagy, tuti elmegy majd veled valaki.

2019. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogad persze. De jobb lenne ha kiskoru vagy még ha elmennél mégis egyik szülőddel. Vagy esetleg tudják és nem örülnek neki? Mindegy kivel mész amugy, szerintem amikor teherbe estél ennyi idősen ott sem fogta anyud a kezed. Mostsem kellene bemennie veled.
2019. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy fogad. Szép is lenne, ha csak azért nem látnának el valakit, mert nincsen 18 éves.
2019. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gondviselő jelenléte szükséges, mert attól, hogy terhes, még kiskorú. Persze, hogy ellátják sürgősségi esetben, vagy életmentő céllal, de amúgy pl abortuszhoz szerintem kell a szülő is. Elmehetsz egyedül, de max csak megvizsgálni fog tudni.
2019. szept. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
+ szülői engedélyel már 4 hónapja páromal lakom aki 20 éves
2019. szept. 3. 14:02
 7/13 A kérdező kommentje:

Abortuszt nem szeretnénk semmi képen sem hiszem egy drága kis élet egy csoda

Azért kérdezem mert vizsgálatra szeretnék menni mert ha azt útolsó mensit nézük akkor 7 hetes vagyok

2019. szept. 3. 14:04
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Aha, de kit erdekel a baratod?! O, senkid ebben a tortenetben! Ha meg a ferjed lenne, de nm az... milyen szuloi engedellyel elsz vele kislany?! lepapiroztatok? Az se erne lo💩t se!


Szuleid orulnek a golyahirnek? Mert itt a pont.

2019. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, 18 év alatt is lehet menni nőgyógyászhoz egyedül. Egy egyszerű vizsgálat során nem történik olyasmi, amihez szülői beleegyezés kellene. Anatómiailag pedig mindegy, hogy a születésnapod előtt vagy után 2 hónappal mész.

Ha mégis aggódsz, a bejelentkezéskor kérdezz rá telefonon.

2019. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak akik normálisan tudtak válaszolni ☺
2019. szept. 3. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!