Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogad a nőgyógyász!?

Fogad a nőgyógyász!?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva leszek 18 páromal elmehetek fogad úgy a nődoki tegnap pozit teszteltem utolsó mensim 07.17 volt

Anyumék sajnos nem birnak el jönni velem mert anyum most keztet az új melo helyén apum meg most ment vissza szabadságbol

Nagyszüleim meg már sajnos nincsenek!

Ha páromal megyek úgy fogad!?


2019. szept. 3. 11:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%
Igen, ez a baj, hogy a barátod ebben a sztoriban így nem sokat jelent. Nem a férjed, nem a bejegyzett élettársad (gondolom). Sajnos jogilag hozzád annyi köze van, hogy a gyereke anyja vagy.
2019. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%
Tényleg, a szüleid mit szóltak? Tudják egyáltalán? Mert szerintem az a minimum, hogy anyud elkísér, főleg, ha terhes vagy.
2019. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen már egyedül jártam nőgyógyászhoz (sajnos hajlamos volt 20as éveim közepéig a fertőzésekre)
2019. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!