Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tünetek vajon mikre...

Ezek a tünetek vajon mikre utalnak? Terhesseg is lehet?

Figyelt kérdés

2 hónapja voltunk egyutt megszakitva. Utana idoben megjott a menstruciom de masabb volt az állaga. Higabb es elenk piros. A következő hónapban is megjott hasonlóan. Azota folyamat enyhe alhasi fájdalmam van szedules hanyinger fejfajas. Csináltam ket tesztet is mindketto negativ. Vervetelen is voltam ott is negativ volt es a huvelyi uh nem lattak semmit. De en akkor sem vagyok nyugodt mert hallottam olyat h volt akinek 3honap mulva derült csak ki addig minden negatív volt.

Hova tudnék menni h kideruljon ha mégis terhesseg csak epp olyan helyen agyazodott be ahol annyira nem latszik az uhn?



2019. szept. 3. 11:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Ennyi negatív tesztnél, meg 2x-i mensinèl, nem lehetsz terhes.
2019. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes!
2019. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi negatív teszttel, uh-val, megjövő menstruációval nem lehetsz terhes.

Ahova fordulhatsz: megbízható fogamzásgátlót felíratni a nőgyógyászhoz, mert a megszakítás nem védekezési forma senkinél, de ennyi idegességgel a végén te kötsz ki a pszichiátrián.

Mehetsz még körzetihez, a panaszid okát megtalálni, de ezek szorongásos tünetek is lehetnek, tehát nme biztos hogy fizikai oka van.

2019. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy két menstruációval korábban beágyazódik a magzat, de semmi nem mutatja ki. Amit leírtál, az mind kizárja a terhességet.
2019. szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem létezik.

Elhiszem hogy babát szeretnél, de ennyire görcsösen ne akard.

2szer is menstruáltál, negativ minden féle teszt. Nem vagy terhes.

Ha negativ is minden teszt a dokinak akkor is látnia kellene már a terhességet. De a doki sem látott semmit.

Fogadd el! NEM vagy terhes!

2019. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Csak olvastam mar mashol is h volt akinek valami miatt negatív volt 3 hónapig az osszes teszt s olyan helyen agyazodott be h az uh nem látták mert pici volt addig.

Akkor mitol lehet a folyamatos fejfajas hasfajas (ez utóbbi nagyon jellegzetes es még nem éreztem hasonlot kicsit a megjon erzeshez hasonlit de nem közép tajt hanem ket szelen a hasam aljaban) szedulok, hányingerem van, feszult vagyok, neha etvagytalan aztán meg megjon az etvagyam, puffadok folyamatosan.. Máskor is volt ilyen h negativat teszteltem azt el tudtam hinni de most teljesen azt erzem h valami van odalent.. Ha nem gyulladas akkor mi?? :(

2019. szept. 3. 18:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elkaphattál valami virust.

Terhesség alatt is vannak rosszullétek de ha rosszullét van akkor már bizonyitott terhesség is!

Nem tudom hol olvashattál ilyet de olyan nincs hogy 3honap utan a doki ne látna valamit, az 12hetes terhességnek felel meg ami már genetikai Ultrahang követ ott már egy kezes lábas babának kellene lennie.

Szoval nem hiszem hogy te terhes lennél!

2019. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Erre is gondoltam h virus de azt kimutnak verbol h gyulladas.. S a veremben ilyet nem mutattak ki.

Még egy fórumon irta valaki h neki 3 hónapig sejtese sem volt arról h terhes mert negativ volt a teszt.. ☹️

2019. szept. 3. 19:43
 9/14 anonim ***** válasza:
A bacis gyulladást mutatják ki vérből nem a vírusost.
2019. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek, akár házi pisilős teszt, akár vérvétel, kis eséllyel lehet hamis negatív, akár az egész terhesség alatt, de hogy 6. hét után az UH-n az orvos ne lásson semmit, az kizárt.
2019. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!