Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az erősödő tünetek arra...

Az erősödő tünetek arra utalnak, hogy minden rendben van?

Figyelt kérdés
Most vagyok naptár szerint 7 hetes, jövő héten megyek csak elsőször orvoshoz. Napról napra egyre jobban émelygek, első gyermekemnél egyszer sem hánytam, most minden reggel a mosdóban tanyázom. Igaz ha erősödnek a tünetek az jó jel?

2019. júl. 23. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Igen, az jó jel. De én azt csinaltam, hogy később csináltam másik tesztet. Onnan láttam, hogy erősödik a hcg. Én sem voltam még dokinál,

7+4 hkm

2019. júl. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem jelent, csak azt, hogy van hcg a szervezetedben. Attól még lehet később vetélés vagy szimplán szívhang hiánya, de fejlődési rendellenesség is.
2019. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Igen lehet utolsó, de azért mindeképp biztató nagy általánosságban!
2019. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Semmi összefüggés-én az erősödő tüneteknél vetéltem el.
2019. júl. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egyik napról a másikra megszűnnének a tüneteid, az is utalhat ugyanarra, hogy minden rendben van. A tüneteknek semmi köze ahhoz, hogy valami rendben van-e. Ha vérzel és görcsölsz, na az bajra utalhat. De egyébként az is normális, ha hánysz, meg hányingered van és ugyanolyan normális az is, ha nem. :)
2019. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!