Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első hüvelygyűrűs ciklus;...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első hüvelygyűrűs ciklus; amikor már ki kellett vennem 3 hét után a gyűrűt, mielőtt kivettem volna, belém élvezett a párom (15 perccel azalőtt hogy kivettem) Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Most ugye kivettem és úgy tudom 1-2 napon belül meg kell jönnie a menzesznek... Nem gond hogy még folyik ki a sperma és közbe a gyűrűt is kivettem? Most 7 napig kint lesz ugye...

Amíg nem használtam a gyűrűt, addig rendszertelen volt a menzeszem, pco-s vagyok...



2018. szept. 9. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
Ezelőtt rendszertelen volt a menstruációd, most meg egyáltalán nem lesz. Neked megvonásos vérzésed lesz a szünetben. Az nem menstruáció. A gyűrű a szünetben is véd, írja a kis cetlije.
2018. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!