Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ennyi év megszakításos...

Ha ennyi év megszakításos "védekezés" alatt nem lettem terhes akkor valószínűleg valami baj van?

Figyelt kérdés
Anno az exemmel 2év alatt többször is voltam együtt így, egyszer gumi is szakadt ki, de akkor vettem be eseményutáni tablettát és nem lett belőle terhesség. A férjemmel 4 éve vagyunk együtt és bár, nem lenne nagy gond a baba, de még nem élesben csináljuk. Mostanában volt róla szó, hogy komolyan belevágunk, de én nagyon tartok attól, hogy valami baj van velem. Van itt olyan, aki hasónlóan évekig "orosz rulettezett" és később könnyen sikerült a baba? Mennyi erre az esély, ha közel 6 év alatt nem lettem terhes?
2019. szept. 5. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%

Persze. Az a ritka, aki megszakítás mellett teherbe esik. Általában ott is az okozza, hogy nincs időben megszakitva az együttlét.


Mi is így védekeztünk. Akkor jött amikor élesben ment.

2019. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
6 évig védekeztünk így. Nem lett volna baj a baba, bár kifejezetten nem gyúrtunk rá. Majd mikor eldöntöttük hogy akkor gyerünk most már tényleg, 2. hónapban összejött a kislányunk.
2019. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Azért ne temesd magad, csak itt esnek kb mindentől teherbe a nők...
2019. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tényleg azért pánikoltam be, mert nem rég kezdtem el itt olvasgatni a témáról és annyian írták, hogy első ilyen alkalomnál teherbe estek meg eseményutáni tabletta mellett is, hogy elbizonytalanodtam.
2019. szept. 5. 22:00
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Oszd el kettővel, amit ide írkálnak saját tapasztalat címszó alatt. Hidd el, van aki ide jár hazudni, ismerek is egyet. Értelme nincs, dehát ezt csinálják.
2019. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Én is két évig vigyáztam az exemmel. Volt olyan barátnőm, aki engem is paráztatott, hogy biztos nem lehet gyerekem, mert hogy már rég terhesnek kéne lennem.

Hát, azért elég sok mindennek együtt kell lennie, hogy terhes legyél. Havonta kb. 3-4 nap, amikor termékeny egy nő, nem is biztos, hogy akkor csináltuk, nem néztem a naptárat, meg neki nem nagyon volt előváladéka. Van olyan fiú, aki nagyon folyik.

A lényeg az, hogy amikor akartuk, mindkét alkalommal elsőre sikerült a baba, szóval szerintem ez hülyeség, amitől félsz.

2019. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Detto ugyanez van nálunk, csak belém még néha belém is élvez a párom és mégsem lettem eddig még terhes. Én is parázom, hogy lehet nem is tudnék teherbe esni..
2019. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos az ellenpélda vagyok:

Mi is csak megszakítással védekeztünk; gondoltam jól csináljuk hiszen nem estem soha teherbe.

Aztán eldöntöttük, hogy szeretnénk gyermeket; és akkor sem jött össze, hosszú évek alatt sem. Végül kiderült, meddő vagyok, de 8 év után lombikkal lett gyermekünk.

2019. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Árra is gondolj h lehet a férjednél.van valami és bem miattad nem lettél terhes
2019. szept. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

10 év alatt jópár pasival szexeltem megszakítással, javarészt hosszú kapcsolatok, a legrövidebb féléves. Nem lettem terhes. Aztán amikor élesben csináltuk, négy hónap alatt sikerült.


A lányomnak azért nem ezt fogom mesélni felvilágosítás gyanánt...

2019. szept. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!