Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ennyi év megszakításos...

Ha ennyi év megszakításos "védekezés" alatt nem lettem terhes akkor valószínűleg valami baj van?

Figyelt kérdés
Anno az exemmel 2év alatt többször is voltam együtt így, egyszer gumi is szakadt ki, de akkor vettem be eseményutáni tablettát és nem lett belőle terhesség. A férjemmel 4 éve vagyunk együtt és bár, nem lenne nagy gond a baba, de még nem élesben csináljuk. Mostanában volt róla szó, hogy komolyan belevágunk, de én nagyon tartok attól, hogy valami baj van velem. Van itt olyan, aki hasónlóan évekig "orosz rulettezett" és később könnyen sikerült a baba? Mennyi erre az esély, ha közel 6 év alatt nem lettem terhes?
2019. szept. 5. 21:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Dettó évekig csináltuk, a gyerek meg elsőre összejött mikor úgydöntöttünk, hogy akarjuk.
2019. szept. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Ne temesd magad


Mi 1,5-ig voltunk úgy, higy nem kifejezetten most szeretnénk még, de tulajdonképpen nem baj, ha jön.

Utána 3 hónap alatt estem teherbe.

2. Alkalommal szoptatás alatt még ( tervezetten)

Megszakítás:

Vannak nagyon fogékonyak.

Vannak nem túl fegyelmezett férfiak

Vannak olyanok akiknek rengeteg előváladéka van, van akinek alig.

Vannak akik több aktust is lenyomnak egymás után, nah az növeli az esélyt.

Férjemnek magömlés bélkül is van orgazmusa, folytatjuk és elmegy "rendesen" is. Nah ilyenkor tuti akkor is jön pici szerintem / emgszakításkor már ilyenkor sem tette vissza:


Nem tudhatja az ember kinél, hogyan van. Aki nem akar egyáltalán még gyereket és kb. ab.-ra menne, ha besikerül, annak nem való..

2019. szept. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
5 évig csináltuk megszakítással, majd mikor eldöntöttük, hogy jöhet a pici, első hónapban pozitívat teszteltem, ugyanígy a kistesóval is. Ne izgulj. Ilyen fórumokra legtöbbször azok írogatnak akiknek nehezen jön össze a kicsi.
2019. szept. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
5 év megszakítás a ferjemmel, előtte 2 az exemmel. Első hónapban teherbe estem mikor élesben lőttünk. A megszakítás nem védekezés, de azért ne higgyük, hogy gyerek gyártásra ideális. Mert nem.
2019. szept. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
4 évig csinaltuk így a férjemmel, mikor babat akartunk a 3. hónapban megfogant. Szülés után ( nyílván a 6 hét lejarta után) 15 hónapig ismét így védekeztünk. 16. hónapban élesben csináltuk, 17. hónapra teherbe estem a második babánkkal.
2019. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

6 évig működött. Aztán egyszer csak be sikerült a baba. Nem baj legalább a lányom nem maradt egyke, most már itt van az öcsi.

Azt hittünk nem lehet már, ha ilyen sokáig működött. Tévedtünk, pedig csak 42 kg voltam. A párom sem volt már olyan fiatal, én 29 ő 42 éves volt akkor.

2020. jan. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a #7-es válaszoló.

Nos jelentem, azóta 22 hetes terhes vagyok. Nem gondoltam volna, de elsőre összejött onnantól hogy tényleg akartuk.

2020. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Boldog babavárást! :)
2020. jan. 27. 09:44
 19/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :) eddig gondtalan, remélem így is marad ameddig csak lehet. :D
2020. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!