Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok, tegnap...

7 hetes terhes vagyok, tegnap voltam uh-n, bizonytalan volt a doki vmikor láttott pulzálást, vmikor nem, a lapra azt írta az embrió vitalitása nem egyértelmű, vki járt már így, reménykedhetek még hétfőig?

Figyelt kérdés

Van még remény hogy él a magzat?Augusztusban volt egy elhalt terhességem a 6.hét körül,10 hetesen vették észre.

Tegnap mikor voltam a CRL 5mm volt, 1 héttel előtte pedig 2,1mm, nőni nőtt egy hét alatt.


2019. febr. 2. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy van remény.


De milyen gépen dolgozik, aki egyszer lát valamit,egyszer nem..?

Nézesd meg mással is. Szerintem ne aggódj. :)

2019. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hat....

7 hetesen, az 5mm crl nagyon kicsi, a duplajanak kene lennie.


Ha kesobb fogant, akkor viszont minden rendben lehet! Ezt kene tudni, neztel ovut?!

2019. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dec.5-én volt a menses első napja. Mikor voltam dokinál előszőr akkor 6.hetesnek kellett volna lennem, de azt mondta hogy még csak petezsákot lát, biztos később foganhatott. Mikor 7 hetesen visszamentem akkor csak 6 hetesnek látta, akkor volt 2,1mm. 1 hétre rá az 5 mm.
2019. febr. 2. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nen akarlak megijeszteni, de december 5. Én volt menszeszed akkor 9 hetes vagy. Én vagyok ma 7 hetes. Dec 17.-én volt utolsó mensim. En is felek mert 2 napja neztek hüvelyim és nem találtak embriót, csak szikólyagot a petezsakba :(
2019. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A menzi szerint igen, de az orvos mindig kisebbnek látja 1-1 héttel a terhességent mint kéne lenni. Másodjára azt mondta lehet sokkal később fogant ment mint ami elő van írva. Igazából már nem tudok semmit, csak tényleg reménykedem hétfőig...
2019. febr. 2. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Szurkolok!
2019. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 7 hetesen voltam először, csak a szikhólyagot látta és azt írta a leletemre, hogy embrió sejthető. 9 hetesen mentem vissza, akkor pedig mar 22mm volt a crl és szívhang is volt. Nekem hosszúak a ciklusaim és nem félidőben fogant.

Drukkolok neked!

2019. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hírek??
2019. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Voltam magán dokinál, a sajátomnál, megnéztük és van szívdobogás/pulzálás, minden ok, nőtt.

De azért a félszet jól belém nyomta az ügyeletes doki egy életre.

Remélem most már minden rendben lesz :)

2019. febr. 4. 22:25
 10/10 A kérdező kommentje:
Még azt mondta hogy valószínűleg később fogant mint ami a nagy könyvben megvan írva.
2019. febr. 4. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!